Gdy tylko właścicielka odwróciła się na chwilę, jej pies już zyskał nową przyjaciółkę. Dziewczyna i pies rozumieli się bez słów.

Starszy pies rasy bokser o imieniu Sheitan spędził większość swojego życia na smyczy. Siedział na krótkiej smyczy na tyłach domu w upalne i deszczowe dni, dopóki nie uratowali go wolontariusze. Krótkie życie w schronisku - a teraz Sheitan przeprowadza się do nowego kochającego domu, do Bridget Hammond. Ciężkie życie nie zmieniło psa; wręcz przeciwnie, pies rozumiał, co oznacza dobroć.

foto: google.com

Sheitan jest teraz gotowy okazywać życzliwość wszystkim, których widzi. Uwielbia małe kocięta, które właścicielka sprowadza do domu by im pomóc i zawsze jest gotów zaprzyjaźnić się z psami sąsiadów. Bokser wbrew mitom o tej rasie jest psem bardzo spokojnym i miłym. Potrzebuje tylko miski jedzenia i odrobiny czułości - i będzie szczęśliwy.

Kiedy nie ma w domu kociaków, Sheitan wyrusza w poszukiwaniu nowych przyjaciół. Czasami właścicielka nawet nie podejrzewa, że ​​jej pies nawiązuje już nowe znajomości, a do tego nie trzeba go nawet wypuszczać na podwórko. Tak było i tym razem. Podczas gdy Bridget pracowała przy laptopie w pokoju, pies nawiązywał nowe znajomości. Kiedy Bridget weszła do salonu, jej zaskoczenie nie miało granic.

foto: google.com

Na jej werandzie, po drugiej stronie szklanych drzwi, siedziała zupełnie obca dziewczynka! Z salonu, przyciśnięty bokiem do szyby, jakby chciał przekazać trochę swojego ciepła przez drzwi, siedział Sheitan. Wydawało się, że ta dwójka jest całkowicie zadowolona i nawet nie zauważyli, kiedy Bridget weszła do pokoju. Oglądali jakąś kreskówkę lub film na Youtube ze smartfona dziewczyny. Dziewczyna i pies byli strasznie zafascynowani tym, co działo się na ekranie.

Bridget cicho odeszła, by nie przeszkadzać. Dziewczynka i Sheitan siedzieli razem przez pół godziny. Rozumieli się bez słów: Sheitan był całkowicie szczęśliwy, że ​​ma nową przyjaciółkę. Dziewczynka natomiast potrzebowała towarzystwa, potrzebowała kogoś do siedzenia z nią - a pies stał się dla niej idealną nianią i towarzyszem. W pewnym momencie dziewczynka odwróciła się od ekranu i napotkała wzrok kobiety zmywającej naczynia w drugim końcu pokoju. Ale to wcale nie przeszkodziło dziecku, która nadal oglądała film z Sheitanem - po prostu uśmiechnęła się do właścicielki psa.

foto: google.com

Ale ich spotkanie nie mogło trwać wiecznie. Rodzice przyszli po dziewczynkę: zabrali ją. Od tego dnia dziewczynka nie przychodziła już do nich, ale Bridget i Sheitan mają nadzieję, że wróci, aby jeszcze bardziej zacieśnić przyjaźń z psem.

Główne zdjęcie: google.com