Subskrybenci piosenkarki zgodzili się, że chłopcy stali się bardzo podobni do swojego taty, piłkarza Barcelony Gerarda Pique.

Shakira nie jest jedną z tych celebrytek, które chętnie dzielą się zdjęciami swoich dzieci, więc nowe zdjęcie piosenkarki z jej dorosłymi synami Milanem i Sashą stało się rzadkim i przyjemnym wyjątkiem. Ostatni raz widzieliśmy chłopców kilka lat temu, kiedy byli bardzo małe: teraz ośmioletni Milan i sześcioletni Sasha wyraźnie urośli i stali się bardzo podobni do swojego ojca, piłkarza Gerarda Pique.

https://www.instagram.com/p/CTHvBeOMbyx/?utm_source=ig_embed

Przypomnijmy, że 44-letnia Shakira i 34-letni Pique spotkali się na Mistrzostwach Świata FIFA w 2010 roku, które odbyły się w RPA. Piosenkarka napisała hymn mistrzostw Waka Waka (Tym razem dla Afryki), a Pique grał w reprezentacji Hiszpanii. Wkrótce zaczęli się spotykać i od tego czasu są nierozłączni.

Shakira i Pique są razem od ponad 10 lat, ale nie spieszą się z małżeństwem. W 2017 roku piłkarz powiedział, że on i piosenkarka marzą o dużej rodzinie. „Wkrótce się pobierzemy. Widzę Shakirę jako moją żonę, a ona zgadza się nią zostać - powiedział Pique. - Chciałbym mieć dużo dzieci, troje lub czworo. I bardzo chcę być ojcem małej dziewczynki”.

Jednocześnie Shakira wierzy, że ślub niczego nie zmieni. „Mamy dwoje dzieci i od dawna czuję się żoną Gerarda” – powiedziała Shakira w wywiadzie. „Poza tym nasze życie i praca są ze sobą ściśle powiązane. Nie sądzę, że potrzebujemy papieru, aby przekształcić nasz związek w małżeństwo.”

foto: google.com

foto: google.com

foto: google.com

Główne zdjęcie: google.com