Ta australijska rodzina mieszka w swoim domu od ponad pół wieku, czyli 57 lat. Ale wraz ze sprzedażą dużego domu pojawiły się nieoczekiwane problemy. Na zewnątrz wygląda absolutnie uroczo, nowocześnie. Większość pokoi jest dobrze odnowiona. Ale jest jeden problem. To pokój dziecięcy.

foto: lemurov.net

Dzieci właścicieli domu już dawno dorosły. Część domu, w którym znajdował się ich pokój, był kiepsko wyremontowany. Nikt nie widział sensu w robieniu remontu; dom miał wystarczająco dużo miejsca. Więc rodzina postanowiła zabić deskami drzwi.

foto: lemurov.net

Aby zamaskować przejście do zamkniętego starego pokoju, powiesili fototapetę. Przedstawiają drzwi i dziewczynę w białej sukni, tajemniczo zerkającą. Na zdjęciach online i na żywo wygląda to dość przerażająco.

foto: lemurov.net

Pośrednik sprzedający dom ze smutkiem przyznaje, że to odstrasza wszystkich zainteresowanych klientów. Byli niezadowoleni z odpowiedzi na temat pokoju dziecięcego i myśleli, że to oznaka czegoś złego, co miało miejsce w przeszłości.

Teraz właściciele sporo obniżyli cenę domu, pozostaje mieć nadzieję, że pomoże to sfinalizować transakcję... W końcu to ogłoszenie wisi na stronach internetowych dotyczących sprzedaży nieruchomości już od kilku miesięcy.

Główne zdjęcie: lemurov.net