Niedawno ciekawa sprawa trafiła do obiektywu kamery CCTV w barze w Wielkiej Brytanii.

Dziewczyna o imieniu Hayley pracuje jako barmanka. Pewnego dnia usiadła przy stole, żeby uporządkować papiery, ale wydarzyło się coś dziwnego. W pewnym momencie krzesło samo się przesunęło, co zaalarmowało dziewczynę. Początkowo uznała, że ​​tak jej się wydawało, ale potem do jej głowy wkradły się wątpliwości.

Barmanka już myślała, że ​​zwariowała, więc postanowiła sprawdzić nagrania z kamer. Potem w ogóle poczuła się przerażająco, ponieważ wyraźnie widać było, jak krzesło przesuwa się w kierunku stołu. Jednak wyjaśnienie okazało się boleśnie proste. Dziewczyna pomyślała, że ​​lokalny duch baru płata figle. Jest taka legenda w tym barze, ale niektórzy użytkownicy byli sceptycznie nastawieni do wideo.

Source: youtube.com

„Po prostu przesunęła krzesło nogą” – napisał jeden z użytkowników, mimo że na filmiku widać, że dziewczyna nie porusza kończynami. Może to jest klucz do historii, a może wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane. Z drugiej strony wideo zyskało popularność w Internecie i zbiera wyświetlenia.

Główne zdjęcie: google.com