Za każdym razem, gdy Jade Ball wychodzi na spacer z synami, mylona jest z opiekunką dla dzieci. Nieznajomym trudno uwierzyć, że bracia bliźniacy mogą urodzić się tak różni.

Niemowlęta Cole i Clay mają teraz nieco ponad rok. Od urodzenia bliźnięta, które urodziły się w rodzinie, w której Jade jest Brytyjką, a jej mąż Cade jest Jamajczykiem, bardzo się od siebie różniły. Clay ma niebieskie oczy, jasną skórę i włosy, a Cole ma dokładnie odwrotnie: jest ciemnoskórym brunetem o brązowych oczach.

Clay i Cole są bliźniakami o różnym kolorze skóry. Jest to rzadki przypadek, gdy bliźnięta nie mają mieszanych cech obu rodziców, a każdy z nich ma cechy jednego z rodziców. W tym przypadku Clay odziedziczył genetykę swojej brytyjskiej matki, a Cole stał się odbiorcą genów swojego jamajskiego ojca.

foto: google

Według młodej matki, kiedy mówi ludziom, że obaj chłopcy są jej dziećmi, a nawet bliźniakami, w odpowiedzi słyszy śmiech. I dopiero kiedy udaje jej się przekonać rozmówców o prawdziwości swoich słów, zaczynają zadawać dziesiątki różnych pytań o to, jak chłopcy się tacy okazali i dlaczego nie są do siebie podobni.

foto: google

Jade i jej mąż Cade mają jeszcze jedno wspólne dziecko – dwuletniego syna Cruza. W przeciwieństwie do swoich młodszych braci, chłopiec przyjął cechy obu rodziców. Ma gęste ciemne włosy i ciemną skórę, ale odziedziczył także jasnoniebieskie oczy po matce. Kiedy przyszli rodzice dowiedzieli się, że będą mieli bliźnięta, spodziewali się tego samego „mieszanego” wyglądu, co u Cruise'a. Ale natura zdecydowała inaczej i para jest z tego powodu bardzo zadowolona. Według Jade uwielbia patrzeć, jak bliźnięta rosną i zmieniają się, jak pokazują cechy matki i ojca. Cieszy się, że wszyscy jej trzej synowie urodzili się wyjątkowi i tak różni od siebie.

foto: google

Pomimo tego, że nie są podobni, między chłopcami istnieje szczególna, bardzo bliska więź. Clay jest urodzonym liderem, podczas gdy Cole jest bardziej powściągliwym i spokojnym dzieckiem. Ale nie ma wątpliwości, że bliźniacy są do siebie bardzo przywiązani.

foto: google

foto: google

Kilka agencji modeli zainteresowało się już niezwykłymi dziećmi i zaproponowało rodzinie współpracę. Do tej pory para podpisała kontrakt z dwoma z nich. Okazało się, że Clay i Cole czują się swobodnie zarówno na wybiegu, jak i w obiektywie aparatu. Kochają uwagę, a taka „praca” im się podoba. Jade jest przekonana, że ​​jej synowie będą mogli zrobić udaną karierę modeli, wykorzystując unikalne cechy, które dała im w prezencie natura.

Główne zdjęcie: google.com