Pies spojrzał na nich, błagając o pomoc!

Wybierając się w podróż do Montany, Nick i Emily mieli nadzieję cieszyć się wspaniałą pogodą i widokami. Jechali własnym samochodem, przewidując przygody, które miały się wydarzyć.

Nagle Nick zauważył, że kończy się im benzyna, więc młodzi ludzie postanowili zatrzymać się przy stacji benzynowej. I w tym momencie wyskoczył do nich pies...

foto: storyfox.ru

Smutne oczy bezdomnego zwierzęcia zasmuciły młodą parę. Pies spojrzał na nich błagając o pomoc! Jego sierść była brudna, pokryta cierniami z roślin, a jego spojrzenie wydawało się tak smutne…

Kobieta, która była w pobliżu, poprosiła młodych ludzi o zabranie psa. Wyjaśniła, że ​​biedak nie ma właścicieli i nie ma komu go zabrać.

foto: storyfox.ru

Emily i Nick początkowo zdecydowali, że po prostu zabiorą ze sobą psa, aby pod koniec podróży skontaktują się ze schroniskiem i zawiozą tam czworonożnego towarzysza. Nowy znajomy otrzymał imię Montana - od miejsca, w którym został znaleziony.

Ale plany się zmieniły, gdy podróż się skończyła! W tym czasie Emily i Nick tak bardzo przywiązali się do psa, że ​​nie chcieli się z nim rozstawać! Pies znalazł się nie w schronisku, a pojechał z nimi do domu, gdzie nadal mieszka szczęśliwie ze swoimi właścicielami.

foto: storyfox.ru

Ich życie się zmieniło, a młodzi ludzie przyznają, że cieszą się każdym dniem spędzonym z Montaną. Kiedy pies nadepnął na coś ostrego, para bardzo się zestresowała, ponieważ pojawiła się infekcja. Udało im się szybko wyleczyć łapę psiaka, ale założony opatrunek strasznie nie spodobał się zwierzęciu. Był on potrzebny po to, by Montana nie wylizywał rany.

foto: storyfox.ru

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i pupil jest całkowicie zdrowy. Dzięki szczęśliwej szansie jego życie się zmieniło i nie musi już głodować i błąkać się po ulicach.

foto: storyfox.ru

Życzymy wspaniałemu psu szczęścia i niech jak najdłużej cieszy swoich właścicieli!

Główne zdjęcie: storyfox.ru