Znak zodiaku może nam wiele powiedzieć o człowieku. Eksperci postanowili dowiedzieć się, które znaki najprawdopodobniej będą szpiegować swoich partnerów. Zobacz co udało się ustalić.

Podczas badania przeprowadzono wywiady z ponad 2100 osobami. Odpowiedzieli na pytanie, czy kiedykolwiek sprawdzali telefon/laptop partnera w poszukiwaniu dowodów zdrady.

Naukowcy wyjaśnili, że jeśli dana osoba chce sprawdzić swojego partnera, niekoniecznie oznacza to, że ma problemy z zaufaniem. Być może sam partner i jego zmienione zachowanie mogą wywołać niepokój i nieufność. W każdym razie takie zachowanie sygnalizuje ukryte problemy w związku.

Tak więc, bez względu na powód szpiegostwa, 75% ankietowanych, urodzonych pod znakiem Lwa, powiedziało, że w przeszłości zaglądali do korespondencji swoich partnerów. Lew to ognisty, dominujący znak, który nie toleruje półprawd i oszustw, więc jest to zrozumiałe.

Na drugim miejscu jest Rak. 71% ankietowanych, urodzonych pod tym znakiem, przyznało się do szpiegostwa. Na trzecim miejscu są Ryby. 69% z nich przyznało, że sprawdzali swoich bliskich. Uważa się, że Raki i Ryby mają dobrze rozwiniętą intuicję. To, czy takie odpowiedzi oznaczają, że ich nie zawodzi, a wyniki kontroli potwierdziły ich najgorsze obawy, czy udowodnili to, że tylko histeryzują i uwielbiają wszystko kontrolować, jest pytaniem do refleksji.

Najmniej podejrzanym znakiem okazał się Wodnik. Tylko 11% ankietowanych urodzonych pod tym znakiem potwierdziło, że odczuwa potrzebę szpiegowania swojego partnera, zaglądając do telefonu. Strzelec i Panna podobnie – okazało się, że oni też nie mają czasu na sprawdzenie i kontrolę.

Główne zdjęcie: google.com