Samodzielność to dobra cecha. Ale czasami nie pozwala na rozwiązanie problemu, uzyskanie pożądanego rezultatu.

Kiedy ludzie nie radzą sobie sami, gubią się, nie wiedzą co robić, udają się po radę do przyjaciół i znajomych.

Generalnie to dobry pomysł, ale nie powinieneś myśleć, że można skorzystać z każdej rady.

Są osoby, które dają po prostu okropne rady. Ci ludzie rodzą się pod pewnymi znakami zodiaku.

Ryby

Osoby spod tej konstelacji widzą tylko swoje problemy i potrzeby. Ryby nie potrafią spojrzeć na sytuację cudzymi oczami, nie potrafią jej właściwie ocenić.

Prowadzi to do tego, że robią złe prognozy, dają rady, które wszystko psują, a nie ułatwiają komuś życie.

Baran

Cierpliwość nie jest cechą, jaką mają przedstawiciele spod tej zodiakalnej konstelacji. Barany nie różnią się wytrwałością, trudno im skupić się na problemie, zrozumieć jego przyczyny, zobaczyć sposoby jego rozwiązania.

Chcą szybkich rezultatów, więc oferują najłatwiejszy sposób działania. Najczęściej to on prowadzi osobę szukającą pomocy do negatywnych konsekwencji.

Skorpion

Podczas udzielania porad potrzebna jest obiektywność. Bez tego nie da się zrozumieć, co się dzieje, jak wydarzenia będą się dalej rozwijać.

Skorpiony kierują się emocjami, dlatego dużo tracą, nie zauważają bardzo ważnych szczegółów. To uniemożliwia im udzielanie dobrych rad, które pomogą, a nie zaszkodzą.

Strzelec

Przedstawiciele spod tej konstelacji posiadają wiedzę i erudycję, ale to nie czyni ich dobrymi doradcami. Strzelec ma własny punkt widzenia na wszystko. Problem w tym, że są powierzchowne, nie chcą poznać szczegóły.

Ważne jest, aby coś powiedzieć, zadeklarować się, pokazać, że wszystko wiedzą. Wyniki, które zostaną uzyskane dzięki wykorzystaniu ich zaleceń, osób spod tego znaku nie interesują.

Wodnik

Przedstawiciele spod tego znaku nie tolerują emocji innych ludzi. Wodniki są spokojne, kochają dokładnie tych samych ludzi. Jeśli ktoś się do nich zwróci, ludzie spod tego znaku udzielą rady, ale jest to bezużyteczne i bez sensu.

Faktem jest, że kochający wolność Wodnik nie chce tracić czasu na zastanawianie się na temat tego, co nie ma z nim nic wspólnego. Chce po prostu zostać w spokoju, więc powie pierwsze lepsze, to co przyjdzie mu do głowy.

Nie ma potrzeby prosić o radę ludzi spod tych znaków zodiaku, konsultować się z nimi, podążać za tym, co mówią. To pogorszy sytuację, a nie poprawi stan rzeczy.

Główne zdjęcie: google.com