Psy żyją obok człowieka od tysięcy lat, były pierwszymi udomowionymi zwierzętami i najpopularniejszymi zwierzętami domowymi we współczesnym świecie. Już dawno nauczyły się mieszkać obok nas, są pełne uczuć, empatyczne i gotowe wspierać swoimi działaniami "członka stada". Ta niezwykła zdolność zwierząt domowych jest z powodzeniem wykorzystywana przez specjalistów z zakresu rehabilitacji i adaptacji społecznej, nazywana jest - terapią kanistrową. Chcemy się podzielić filmikiem, który po raz kolejny potwierdza, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Właścicielka tego uroczego duetu postanowiła sprawdzić, co zrobią jej pupili, gdy się rozpłacze. Dziewczyna włączyła kamerę i ... wybuchła płaczem, trzeba przyznać, że zwierzaki nie zawiodły, nie tylko nie zignorowały łzy właścicielki, ale również wykazały się świetną pracą zespołową.

Source: TikTok

Wideo w TikTok ma już kilka milionów wyświetleń, a entuzjastyczni użytkownicy opowiadają w komentarzach zwyczaje swoich pupili. Zadowolona autorka tego wideo skromnie podpisała post „Może jednak mnie kochają”.

Główne zdjęcie: lemurov.net