Steve Jobs przeszedł do historii jako jeden z odnoszących największe sukcesy przedsiębiorców IT. Jobs ma syna i trzy córki. Redakcja zorientowała się, jak rozwijają się losy jego spadkobierców.

foto: google

Najstarsza córka Lisa Brennan-Jobs urodziła się w 1978 roku. Na cześć czterdziestotrzyletniej kobiety nazwano jeden z produktów firmy jego ojca, komputer Apple Lisa.

foto: google

Przez pewien czas relacje między Stevem a jego córką były trudne. Wszystko przez to, że odmówił uznania swojego ojcostwa. Jednak później Jobs przyznał ją jako swoją córkę, a nawet zaczął płacić za studia Lisy w Cambridge.

Na studiach dziewczyna zdecydowała, co chce robić. Zainteresowała się dziennikarstwem, więc teraz pisze dla głównych amerykańskich publikacji, od Vogue i The Harvard Advocate po Oprah Magazine. Ponadto kobieta napisała książkę „Płotka”, w tej autobiografii szczegółowo ujawnia temat swojego związku ze słynnym rodzicem.

Następnym dzieckiem jest jedyny syn, Reed Jobs. Urodził się w 1991 roku. Imię zostało wybrane na cześć uczelni, w której Steve poznał swojego głównego partnera biznesowego.

foto: google

Niewiele wiadomo o życiu dorosłego już syna. Mężczyzna nie korzysta z sieci społecznościowych, najwyraźniej wpłynęło na to wychowania jego ojca. Jako nastolatek Reed spędzał dużo czasu ze Stevem i ćwiczył szermierkę. Ale nie połączył swojego życia ze sportem. Reed Jobs otrzymał wykształcenie w Stanford, specjalizując się w onkologii. Wiadomo, że wybór został dokonany z powodu choroby ojca.

Erin Jobs jest cztery lata młodsza od swojego brata. Jest jeszcze bardziej tajemniczą osobą niż on. Razem z Reedem studiowała na Stanford, ale na kierunku architektonicznym. Nie miała ciepłych relacji z ojcem, więc prawie nigdy nie wspomina się o niej w wiadomościach o swojej rodzinie.

Ostatnia córka Stevena, Eva Jobs, bardzo różni się od swojej siostry. Aktywnie korzysta z sieci społecznościowych, ponad 200 tysięcy osób obserwuje konto dwudziestotrzyletniej dziewczyny. Eva zajmuje 5. miejsce wśród najlepszych jeźdźców na świecie do lat 25 według Horse Sport. Ale główny dochód jest związany z pracą jako modelka na wybiegu.

https://www.instagram.com/p/Bv2VKCblsq5/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8adf0e92-e630-4378-9d19-42d9049febd6

Jednocześnie dziewczyna ma dość siły, by zdobywać wyższe wykształcenie. Studiuje na Stanford, jednak nie ma dokładnych danych na temat kierunku studiów licencjackich. Wiadomo, że to najmłodsza córka była ulubieńcem ojca. Steve powiedział: „Jest nieustraszoną i bardzo aktywną dziewczyną, pewnego dnia zarządza Apple, jeśli nie zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych”, więc zdecydowanie warto śledzić jej biografię.

Główne zdjęcie: lemurov.net