Siła makijażu jest niesamowita, a media społecznościowe tylko to potwierdzają. Bohaterka tego artykułu zdołała udowodnić tysiącom użytkowniczek, że odpowiednio zastosowany makijaż może zmienić wszystkie rysy twarzy. Chcemy opowiedzieć więcej o magii tej młodej wizażystki.

Użytkowniczka TikToku o imieniu ciaraowens25, która mieszka w Irlandii, od dłuższego czasu zajmuje się tworzeniem filmików o makijażu. Jednak jedno z jej ostatnich dzieł cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem: materiał filmowy przedstawia Ciarę pokazującą etapy powstawania jej okolicznościowego makijażu.

Source: TikTok

Jeśli przewinąć filmik od początku do końca, można by pomyśleć, że to dwie różne dziewczyny. Ale materiał filmowy dowodzi, że Ciara Owens faktycznie sama wykonuje te niesamowite metamorfozy.

Najpierw robi sobie zdjęcie w okularach, bez makijażu i w domowych ciuchach. A potem nagle przeistacza się w prawdziwą piękność z dużym dekoltem i niesamowitym makijażem.

foto: lemurov.net

W komentarzach dziewczyna nazywana jest czarodziejką. Rzeczywiście, ma niesamowite umiejętności w zakresie makijażu. Użytkownicy są pod wrażeniem tego, że dziewczyna sama radzi sobie z tak skomplikowanymi pracami i tak precyzyjnie oddaje grę świateł i cieni.

Dlatego na swoim koncie ma ponad sto tysięcy polubień.

Główne zdjęcie: lemurov.net