Departament policji zasugerował, aby użytkownicy oglądali zdjęcia do muzyki z The Benny Hill Show, ponieważ próba złapania świni jest bardzo śmieszna.

foto: goodhouse.ru

Na początku listopada policja w Pensacoli na Florydzie zaczęła otrzymywać telefony od niezadowolonych obywateli zaniepokojonych ciągłym hałasem. Według mieszkańców, hałas został spowodowany przez zwierzę, które wyglądało jak „albo brzydki pies, albo „chupacabra”. Patrol udał się na miejsce zdarzenia wcześnie rano i znalazł „uciekającą świnię”. Funkcjonariusze postanowili złapać intruza, ale okazało się, że świnia miała inne plany i nie zamierzała wracać do domu.

foto: goodhouse.ru

Zwierzę zaczęło uciekać. Kilku policjantów spędziło godzinę, próbując złapać uciekinierkę, ale ona wciąż wymykała się władzom, stosując strategię, którą każdy mógł potem rozpoznać po śladach na błocie.

foto: goodhouse.ru

Nie trzeba dodawać, że po takim godzinnym pościgu stróże prawa wyglądali co najmniej nieelegancko. Na szczęście funkcjonariusze mieli wystarczająco dużo poczucia humoru, aby śmiać się z tej sytuacji i podzielić się zabawnym nagraniem pościgu na stronie wydziału na Facebooku. Materiał filmowy został udostępniony przez Pensacola News Journal fotoreportera Tony Giberson, który miał szczęście być świadkiem niezwykłego aresztowania.

foto: goodhouse.ru

Po godzinie zabawy z policją, świnia w końcu się poddała. Zwierzę zostało złapane za pomocą siatki i zabrane z miejsca zdarzenia. Nie wiadomo jeszcze, jaki los spotkał uciekinierkę, ale według policji podczas zatrzymania nie ucierpiała ani jedna świnia.

foto: goodhouse.ru

foto: goodhouse.ru

Główne zdjęcie: goodhouse.ru