Cały dzień sześciomiesięczna Franny spędza na wyczekiwaniu. Czeka, aż za zakrętem pojawi się mała biała ciężarówka: z mężczyzną za kierownicą, z którym poznali się kilka miesięcy temu - i chihuahua zakochała się od pierwszego wejrzenia.

O wzajemnej niechęci psów i listonoszy napisano dużo rozdziałów w książkach, powstały też kreskówki. Mały czy duży, każdy pies jest pewien, że musi strzec swojego terytorium przed intruzami. A co to jest, jeśli nie inwazja: człowiek z wielką torbą, który odwiedza cię codziennie. Ale Franny nie jest taka.

Source: TikTok

Codziennie rano po śniadaniu piesek podchodzi do drzwi i zajmuje swoje stanowisko obserwacyjne przy szybie. Czeka, aż biała ciężarówka wyjedzie zza rogu i skieruje się w stronę ich uliczki. Gdy tylko Franny dostrzega ten właśnie samochód, nie tylko zaczyna merdać ogonem, ale dosłownie drży z podniecenia.

foto: goodhouse.ru

Ale sześciomiesięczna Chihuahua nie oczekuje listów od nikogo, nie przejmuje się rachunkami ani pocztówkami, choć bardzo by chciała, gdyby jej właścicielka otrzymywała codzienną prasę. Chodzi o listonosza, którego szczeniak po prostu uwielbia. Franny spotkała go już drugiego dnia w nowym domu i ten mężczyzna rozkochał ją w sobie. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

foto: goodhouse.ru

Tego pamiętnego dnia właścicielka wyszła po odbiór poczty, trzymając Franny na rękach. Zamieniła kilka słów z Danem, listonoszem, a ten zauważył szczeniaka. Czy chciałby potrzymać maleństwo? O, jasne! Dan wziął Franny w ramiona, a jego głos i wyraz twarzy natychmiast się zmieniły. Mężczyzna mówił czule do szczeniaka - a nawet pozwolił Franny polizać się po twarzy. Chihuahua była tak zaskoczona tym, co się stało, że postanowiła, że tak musi być codziennie.

Source: TikTok

Dan jest najmilszym listonoszem i cała okolica go uwielbia, ale postawa Franny jest czymś wyjątkowym. Każdego dnia pies czeka na ciężarówkę na swoim legowisku przy drzwiach, a kiedy słyszy silnik, trzęsie się i daje znać swojej właścicielce niskim piskiem, że już prawie czas na wyjście. Wtedy właścicielka szybko odnajduje swoje buty, zakłada Franny smycz i otwiera drzwi, pozwalając jej błyskawicznie pobiec w kierunku najważniejszego w swoim życiu człowieka.

foto: goodhouse.ru

Główne zdjęcie: google.com