Bardzo często otaczają nas ludzie, którzy mają wiele talentów. Czasem przed sobą mamy ludzi, którzy mają wybitny umysł, piękny głos lub unikalne zdolności. Bywa także, że spotykamy ludzi, którzy nie tylko skutecznie rozwijają swoje kwalifikacje zawodowe, ale przekształcają swoje hobby w startup. Każdy z nas ma taką szansę i nigdy nie warto uważać, że przeszkodą na drodze do sukcesu może stać się wiek, słaby poziom wykształcenia lub jakieś inne drugorzędne rzeczy, które nie pozwalają rozwinąć skrzydeł i uwierzyć w siebie. Dlatego warto nie zwątpić we własne zdolności i zaufać w swoje umiejętności.

Tego wieczoru na scenie talent show w Wielkiej Brytanii pojawiła się 53-letnia Jacqueline Faya, która na samym początku powiedziała, że swoje życie spędza na farmie w Oxfordshire, zajmując się hodowlą kaczek, kur, koni, a także innych zwierząt, których zna po imieniu.

Prowadząc gospodarstwo rolne razem z mężem Bobby jest w pełni szczęśliwa. Jej słowa wywołały uśmiech na twarzy na sali koncertowej nie tylko u u jurorów, ale także u widzów.

Kobieta śmiało przyznała się do swojej tremy, a nawet żartowała z tego uczucia, które jest bardzo znane większości ludzi w trakcie wystąpienia publicznego. A jednak, oceniając swoje możliwości, Jacqueline zdecydowała się na udział w talent show British X Factor, w której nie brakuje emocji i dużej dawki talentów. Być może ta odważna kobieta chcę odkryć przez innymi swoje uzdolnienia artystyczne i zachwycić swoim głosem jurorów, a także widzów? W to chcemy wierzyć, więc trzymamy kciuki za jej sukces!

Jacqueline Faya zaczęła śpiewać utwór „You’re my World” („Ty jesteś moim światem”) autorstwa Cilly Black. Swoje pierwsze wystąpienie na X Factor kobieta postanowiła zadedykować pawiom Dave’owi i Chaz’owi, „przyjacielom” mieszkającym na farmie w Oxfordshire. Swoim głosem zachwyciła wszystkich. W pewnym momencie jurorzy i widzowie przekonali się, że przed nimi stoi bardzo utalentowana kobieta, która chętnie i z odwagą dzieli się swoim talentem. Szczególnie wykonanie refrenu sprawiło, że potężne emocje wstrząsnęły do samej duszy zarówno jurorów jak i widzów.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com