Różne znaki zodiaku mają różne cechy osobowości. Są tacy, którzy są niesamowicie emocjonalni, albo tacy, którzy nie potrafią ukryć swoich uczuć. Są też tacy, którzy chowają swój wewnętrzny świat i wszystko, co się w nim dzieje, za wielkim płotem. Kim oni są?

Powszechnie uważa się, że najokrutniejsi i najbardziej nieczuli ludzie żyją wśród Skorpionów. Uważa się, że nigdy nie pokazują, co naprawdę czują, chcą tylko dostać się w głąb duszy partnera, a następnie wykorzystać. Ale w rzeczywistości osób spod znaku Skorpion ogarniają silne uczucia: wiele różnych namiętności, strach przed odrzuceniem, bezbronność, duża wrażliwość. Skorpiony uważają, że nie powinny tego wszystkiego okazywać innym, aby nie wyjść na słabeusza.

Emocjonalna strona osobowości, która wygląda bardziej jak góra lodowa to osoby spod znaku Panna. Panna jest tak onieśmielona silnymi emocjami (bo często nie wie, jak sobie z nimi radzić), że stara się jak najbardziej zbalansować swoje życie. Wszystko musi być zaplanowane, przewidywalne, według z góry przyjętego planu. Regularnie zmieniające się wektory mogą doprowadzić Pannę do szaleństwa.

Ponadto, przedstawiciele spod tego znaku są bardzo racjonalne, rządzi intelekt, a nawet emocje, które starają się zracjonalizować i wyjaśnić dla siebie poprzez rozum. Aby naprawdę się zakochać, Panna musi się postarać tak bardzo, jak to tylko możliwe. Są to jednak najbardziej lojalni i godni zaufania partnerzy. Nawet jeśli nie są tak bardzo wrażliwymi osobami.

Główne zdjęcie: google.com