Małżonkowie nie zawsze są wobec siebie całkowicie szczerzy. Czasami dochodzi to do granic absurdu, jak w tej historii. Przez ponad 15 lat ten mężczyzna kopał tunel w tajemnicy przed swoją żoną. Dowiedzmy się, dlaczego robił tak dziwną rzecz.

Przez 15 lat mężczyzna o imieniu Patsy Kerr prawie każdej nocy kopał tunel. Po mistrzowsku wymykał się z łóżka, tak że żona przez lata nie zauważyła niczego podejrzanego.

foto: lemurov.net

„Moja żona zasypia tylko po tabletkach nasennych i przez całą noc nic nie słyszy. To śmieszne, ale pracowałem i pracowałem, raz nawet przyniosłem wiertarkę” - wyznał w jednym z wywiadów.

Należy zaznaczyć, że Patsy w ciągu dnia prowadził zupełnie zwyczajne życie, pracował jako hydraulik w irlandzkim miasteczku Oma. Nikt nie przypuszczał, że ten rodzinny mężczyzna kiedykolwiek pomyśli o wykopaniu tunelu ze swojej sypialni do najbliższego pubu!

Prace były już prawie ukończone, gdy sekret Kerra wyszedł na jaw. Jego żona przestała brać tabletki nasenne przed snem i zauważyła dziwne zachowanie męża.

foto: lemurov.net

Zobaczyła, że ukrywa się w tajnym przejściu tuż za ich szafą. Bała się iść za Patsy'm, ale rano spotkała go tuż przy wejściu z tunelu. Mężczyzna nie miał innego wyjścia, jak przyznać się do tajnej budowy tunelu.

foto: lemurov.net

Niestety dla miłośnika barów, tunel musiał zostać zasypany z powrotem. Przez prawie 15 lat pracował na próżno. Wszystko przez to, że niezatwierdzona budowa wpłynęła na płytę w mieście, a lokalne władze zaczęły się już zastanawiać, co to takiego się znajduje pod ziemią, że ma taki wpływ na stan dróg.

Główne zdjęcie: lemurov.net