Wizażystka, Gemma Horner, pokazała widzom co potrafi zrobić sztuka makijażu. W wyniku przemiany matka bohaterki, alternatywnej modelki Amy Smith, rozpłakała się, a jej najmłodszy syn po prostu jej nie poznał.

Brytyjska modelka Amy ma dwadzieścia trzy lata i od dziesięciu lat ozdabia swoje ciało tatuażami i piercingiem. Co więcej, pięćdziesiąt jej tatuaży znajduje się nie tylko na całym ciele dziewczyny, kilka rysunków umieszczonych jest na twarzy, a także kilkanaście piercingów. Szczególnie dużo tatuaży jest na jej przedramionach i szyi. Pierwszy tatuaż został zrobiony, gdy była nastolatką, ale Amy jeszcze bardziej tym się zainteresowała po osiemnastce, gdy poszła do pracy do salonu tatuażu.

https://www.instagram.com/p/CYtrAYCsGAC/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ab4b4f74-2f62-4fcf-9939-22a4f66237f0

Pomimo wsparcia rodziny i przyjaciół, Amy często musi radzić sobie z odrzuceniem przez innych. Dziewczyna jest zadowolona ze swojego wyglądu, a tatuaży traktuje jako sposób wyrażania siebie, jako sztukę.

Udział w programie telewizyjnym był dla dziewczyny odważnym eksperymentem i okazją do spojrzenia na siebie tak, jakby jej hobby nie istniało. Amy wyznała, że była bardzo zdenerwowana, gdy wizażystka nakładała makijaż na jej tatuaże, aby dopasować do koloru jej skóry. Kilka godzin później, Gemma Horner nie tylko całkowicie zakryła wszystkie tatuaży, ale także ułożyła ogniste włosy dziewczyny w fryzurę, robiąc piękne loki.

https://www.instagram.com/p/CWyCNuSsll0/?utm_source=ig_embed&ig_rid=231b50e5-9831-4a1f-bb13-781a5d7f173d

Amy jako pierwsza zobaczyła się w lustrze, a kilka minut później wyszła do matki i ojczyma do pokoju obok. Reakcja obu była taka sama - uśmiech przez łzy, choć o ile matka nazwała Amy piękną, to sama dziewczyna była raczej w szoku. Poczuła się nieswojo, jakby stanęła twarzą w twarz z obcym człowiekiem.

foto: lemurov.net

Pod koniec programu Amy pojechała odebrać swoje dzieci z przedszkola, gdzie czekała na nią kolejna niespodzianka. Jej najmłodszy syn przeszedł obok niej, nie rozpoznając matki w dziewczynie z lokami i bez tatuaży.

Filmik zebrał wiele komentarzy, w których widzowie chwalili zarówno pracę wizażystki, jak i urodę Amy, zarówno z tatuażami, jak i bez nich. Sama dziewczyna powiedziała jednak, że teraz jest jeszcze bardziej przekonana, że pięćdziesiąt tatuaży to wciąż za mało. W przyszłości zamierza zrobić jeszcze więcej.

Główne zdjęcie: lemurov.net