Według ludowych przesądów, zielone oczy są uważane za najbardziej zdradliwe. Osoba o takich oczach jest z natury...

Według ludowych przesądów, zielone oczy są uważane za najbardziej zdradliwe. Znaczenie tego koloru charakteryzuje się równomiernym połączeniem dwóch kolorów: żółtego i niebieskiego.

Osoba o takich oczach charakteryzuje się połączeniem dwóch energii - dawcy i wampira. Dlatego posiadacze takich oczu są wytrwali, asertywni, uparci, stanowczy, zdecydowani i pryncypialni. Wyznaczają sobie konkretny cel i uparcie do niego dążą, pokonując wszelkie przeszkody na swojej drodze.

Osoby o zielonych oczach cieszą się autorytetem w swoim otoczeniu. Są również doskonałymi organizatorami. Zielone oczy najczęściej występują u tych, którzy mimo swojej popularności nie aspirują do przywództwa, ale chcą pozostać szanowani.

Wszystko, czego podejmują się osoby o zielonych oczach, robią profesjonalnie. Podejmując decyzję, dokładnie rozważają całą sytuację, a w trudnych momentach potrafią znaleźć właściwe rozwiązanie. Ludzie o zielonych oczach mają realistyczne spojrzenie na życie. Ale nikt nie może w pełni rozpoznać ich istoty. Osoby obdarzone dobrą intuicją mają również zielone oczy. Wśród nich jest wielu jasnowidzów. Potrafią umiejętnie manipulować ludźmi. Miękcy ludzie mają taki sam kolor oczu, przez co często są wykorzystywane przez innych. Nie można jednak przesadzać. Ze względu na swoją dumę, nie będą tolerować takiego traktowania. Mają przywiązanie i są dość lojalne.

Osoby o zielonych oczach bardzo subtelnie postrzegają miłość, dzięki czemu mogą przez całe życie szukać drugiej połówki, nie znajdując jej. Cechuje je czułość, przywiązanie i życzliwość. Są wrażliwe w uczuciach. Ludzi o takich oczach bardzo często porównywani są do kotów: na zewnątrz - nieprzystępni i niezależni, ale tylko póki nie ma zaufania.

Główne zdjęcie: lamp.im