Dziewczyna, która prowadzi swojego bloga na Tik Tok, opowiedziała historię o tym, jak bardzo udana randka natychmiast zmieniła nastrój po tym, jak zdecydowała się odwiedzić damską toaletę.

Blogerka poznała Josha online. Długo rozmawiali przez internet, a potem postanowili spotkać się w prawdziwym życiu. Dziewczyna natychmiast polubiła młodego mężczyznę. Mieli wspólne tematy rozmów, identyczne poglądy na życie, a spotkanie zdecydowanie miało potencjał.

„Spotkaliśmy się, spędziliśmy razem około 7 godzin i postanowiliśmy coś przekąsić wieczorem. Nawiasem mówiąc, stolik był wcześniej zarezerwowany. Zjedliśmy pysznie, znowu poszliśmy na spacer, kupiłam sobie lody. Potem postanowiliśmy pójść do kawiarni, bo naprawdę nie chcieliśmy się pożegnać. Po tak wspaniałym wieczorze Josh powiedział, że chciałby się ponownie spotkać”.

foto: mirfactov.com

Po randce mężczyzna przestał pisać do blogerki, ale potem się pojawił, poprosił o wybaczenie za brak odpowiedzi i wytłumaczył się.

„Zauważyłem, jak poszedłaś do damskiej toalety i stało się to, zanim przynieśli rachunek. Ty też brałaś udział w kolacji.Pomyślałem, że mnie nie szanujesz i nie zależy ci” – powiedział facet.

Jednocześnie dziewczyna wyjaśniła, że ​​nie wiedziała, że niedługo zostanie przyniesiony rachunek. Josh powiedział też, że szuka towarzyszki, która zarabia i jest w stanie sama zapłacić za obiad.

Główne zdjęcie: mirfactov.com