Corey McGuire i Jamie Taylor są razem od trzech lat. Para ze Szkocji zwraca uwagę różnicą wzrostu, 28-letnia Corey jest o połowę niższa od swojego 20-letniego chłopaka. Opowiemy więcej o tym niezwykłym związku.

Dziewczyna od dzieciństwa cierpi na achondroplazję i karłowatość. Przy wzroście 90 centymetrów ma normalny rozmiar głowy i klatki piersiowej, ale jej ręce i nogi są zdeformowane, co uniemożliwia jej samodzielne poruszanie się.

foto: lemurov.net

Ciężka forma skoliozy deformuje narządy wewnętrzne, dlatego Corey sama nie myśli o tym, ile czasu jej dano. Poznała Jamiego przez portal randkowy. Poznali się w sierpniu 2018 roku i od tego czasu są nierozłączni. Para jest zaręczona, ale ślub został przełożony z powodu ograniczeń.

Młodzi ludzie mieszkają razem, Jamie natychmiast przeprowadził się do swojej dziewczyny, aby jej pomóc. Ostatnio Corey ma obsesję na punkcie zostania popularnym blogerem. Para kręci urocze romantyczne filmy i publikuje je w mediach społecznościowych.

foto: lemurov.net

Według dziewczyny nie jest to zwykła rozrywka, dąży do stworzenia społeczności internetowej, w której znajdzie się miejsce dla wszystkich, bez względu na różnice. Jest pewna, że ​​każdy zasługuje na szczęście, a niepełnosprawność nie powinna być wyrokiem. Ambitna dziewczyna uważa, że ​​jej pomysł zasługuje na uwagę i chciałaby kiedyś uświetnić okładkę jednego z najstarszych magazynów modowych - Vogue.

Główne zdjęcie: lemurov.net