Dobroduszne psy rasy border collie były pod wpływem corgi i dokonały śmiałej kradzieży smakołyków, ale zostały sfilmowane.

Mieszkanka Norwegii Line Fathland Freistad była świadkiem sytuacji, kiedy jej trzy zwierzęta - border collie Harley i Henry oraz corgi Hugo - zmówiły się, aby ukraść jedzenie. Widząc sprytnych zwierzaków w kuchni, Line nie mogła uwierzyć własnym oczom. Corgi zawsze był niegrzeczny, ale nie spodziewała się tego po mądrych i posłusznych border collie.

Sytuacja wyglądała w następujący sposób: krótkonogi Hugo próbował wejść na stół w kuchni, ale z oczywistych względów nie mógł tego zrobić. I wtedy Harley i Henry uprzejmie zgodzili się mu w tym pomóc. Corgi, korzystając z ich pomocy, sięgnął po jedzenie pozostawione na blacie i został przyłapany na gorącym uczynku przez swoją właścicielkę. Udało jej się nagrać to wszystko na wideo, którym później podzieliła się na Instagramie z podpisem „Corgi i jego wspólnicy”:

https://www.instagram.com/p/CDWMUKupFEN/?utm_source=ig_embed

Subskrybenci byli zachwyceni! Filmik obejrzało ponad 33 000 osób, a wiele z nich zostawiło pozytywne komentarze:

„Dobrze to zaplanowali!”, „Obejrzałam to już kilka razy, nie mogę przestać. Jakie są zabawne zwierzaki!”, „Wspaniałe psy! Nie można się z nimi znudzić.”

Niektórzy współczuli Harleyowi i Henry'emu, którzy uczestniczyli w kradzieży, ale nie dostali ani jednego smakołyku. Większość subskrybentów zgodziła się jednak, że to wszystko było wcześniej przećwiczone - w końcu Line jest treserem psów i mogła nauczyć zwierzaków tej sztuczki aby rozbawić widzów. Mimo to okazało się bardzo zabawne, a gra „aktorów” była bardzo przekonująca.

Główne zdjęcie: google.com