Nie możemy nie przyznać, że aktorka wygląda równie dobrze z makijażem, jak i bez.

Szanujemy Salmę Hayek za to, że nie wstydzi się pokazywać bez makijażu, a na jej profilach w mediach społecznościowych nie ma miejsca na ujęcia z dużą ilością retuszy i filtrów. Aktorka często zachęca subskrybentów do pozbycia się kompleksów, cieszenia się życiem i doceniania ich naturalnego piękna. Któregoś dnia Salma pokazała, że ​​postępuje zgodnie z własną radą. Hayek, która obecnie przebywa na wakacjach w Meksyku, udostępnił na Instagramie selfie bez grama makijażu.

https://www.instagram.com/p/CZXeTDrtwtJ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=52f0828d-3b59-4f5d-aa39-7f3ef6e81957

Fani byli zachwyceni zdjęciem i rywalizując ze sobą pisali komplementy dla aktorki. Wielu subskrybentów zauważyło jej promienną skórę, a nawet ton. Nawiasem mówiąc, wcześniej Salma mówiła już, że jedną z jej głównych zasad pielęgnacji twarzy jest odrzucenie porannego kroku oczyszczania. Aktorka jest przekonana, że ​​mycie zaburza równowagę pH skóry, która została przywrócona podczas snu. Ponadto w różnych wywiadach Hayek powiedziała niejednokrotnie, że nigdy nie robiła zastrzyków upiększających, aby zachować młodość: „Nie wierzę w botox, ponieważ po zastrzykach upiększających twoja twarz już się nie porusza. Jeśli wstrzykniesz raz, będziesz musiał robić to raz za razem – do końca życia.”

Salma zauważyła również, że nie zmieniłaby się nawet dla swojego męża, 59-letniego francuskiego miliardera Francois-Henri Pinault: „Kocham mojego męża i chcę wyglądać jak miła dama, kiedy będę miała 70 lat. Chcę, żeby na mnie patrzył i myślał: „Moja kobieta jest starsza, ale nadal jest piękna”.

foto: glamour.ru

Przypomnijmy, Hayek nie jest jedyną celebrytką, która nie waha się pokazać się bez makijażu. Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dua Lipa również uwielbiają zachwycać fanów swoim naturalnym pięknem i udowadniać, że można wyglądać świetnie nawet bez grama makijażu. Oczywiście nie zmienia to faktu, że celebryci mają dostęp do najnowszych zabiegów kosmetycznych, najlepszych produktów, czołowych dermatologów i estetyków, którzy potrafią zdziałać cuda. Jednak ich zdjęcia bez makijażu przypominają, że naturalne piękno jest czymś, z czego można być dumnym.

Główne zdjęcie: glamour.ru