Ciekawa i wzruszająca historia miłosna przytrafiła się chłopakowi i dziewczynie z Australii.

Dziesięć lat temu młody człowiek o imieniu Tom jechał autobusem. Ta podróż zmieniła jego życie, ponieważ poznał swoją przyszłą żonę. Dokładniej mówiąc, nieśmiały mężczyzna chciał zagadać w autobusie do pięknej kobiety o imieniu Julia, ale denerwował się i nie wiedział, co powiedzieć. Wtedy wpadł na pomysł, który zaskoczył kobietę i internautów.

Mężczyzna wyjął z kieszeni przypadkową wizytówkę, przekreślił wszystko, co było na niej napisane, i zostawił wiadomość: „Mam na imię Tom, uważam, że jesteś bardzo piękna. Oto mój numer, zadzwoń do mnie.” Następnie oddał to w ręce nieznajomej dziewczyny.

Zdziwiła się, ale nawet nie zdążyła dobrze przyjrzeć się mężczyźnie, bo patrzyła przez okno i myślała o czymś. W końcu zdecydowała się napisać na numer, który miała. Po rozmowie z przyjaciółmi, Tom odpowiedział jej. Julia wyznała, że zakochała się w mężczyźnie, gdy tylko go zobaczyła. W ciągu miesiąca para spotykała się codziennie, a trzy miesiące po pierwszym spotkaniu młodzi ludzie zaczęli mieszkać razem. Dziesięć lat później, w czerwcu 2021 roku, zakochani wzięli ślub.

Główne zdjęcie: google.com