Patronat sił niebieskich każdy odczuwa inaczej. Aniołowie Stróże chronią nas, udzielają lekcji, wskazują na złudzenia i błędy, tłumaczą, dlaczego powinniśmy robić tak, a nie inaczej. Odszyfrowanie niewidzialnych wiadomości nie jest łatwe, a jeśli nam się to nie udaje, to ciągle popełniamy błędy.

Istnieją znaki zodiaku, którym Anioł Stróż patronuje przez całe życie. O takich ludziach mówią, że „urodzili się w koszuli” - podziwiając, jak udaje im się wyjść z beznadziejnych sytuacji bez większych strat. Nawet sceptycy zastanawiają się, dlaczego tak się dzieje. Zazwyczaj tacy ludzie rodzą się w określonych konstelacjach zodiakalnych.

Bliźnięta

Wszystkie ważne i odpowiedzialne wydarzenia, które przytrafiają się osobom spod znaku Bliźnięta, to przypadek, do tego szczęśliwy. Znajdują przydatne informacje, spotykają odpowiednich ludzi i zdobywają niezbędną wiedzę. Bliźnięta szybko określają potrzeby innych, wiedzą, jak postąpić w danej sytuacji. Każdą okoliczność potrafią zmienić w sojusznika.

Można mówić o niesamowitej intuicji, której towarzyszy szczęście, ale to właśnie wstawiennictwo Anioła sprawia, że Bliźnięta są niewrażliwe na wiele kłopotów.

Panna

Przedstawiciel spod tego znaku uważa, że wszystkie sukcesy są wynikiem żmudnej pracy nad sobą, dokładnej analizy, a opatrzność nie ma z tym nic wspólnego. Ale wszystkie decyzje dotyczące Panny są podyktowane głosem z góry. Panna wyczuwa, kiedy nadszedł czas, aby być aktywnym, kiedy należy się uspokoić, aby uniknąć kłopotów. Jasny umysł, obserwacja, wytrwałość są znacznie wzmocnione z pomocą niebiańskich orędowników, którzy zawsze towarzyszą swoim podopiecznym.

Strzelec

Z łatwością zdobywa to, czego chce, Strzelec nie boi się marzyć, ponieważ wszystkie jego pomysły szybko zaczynają się spełniać. Szczęście towarzyszące osobom spod tego znaku rozciąga się na wszystkich wokół. Nawet nie wiedząc o tym, Strzelec kieruje krewnych i przyjaciół na właściwą ścieżkę. Strzelec idzie przez życie, nie znając zmęczenia, angażując i pomagając każdemu, kogo spotka. Jego Aniołowie obdarzają go siłą, którą przyjmuje.

Główne zdjęcie: turba-urba.org