Nie mógł w żaden sposób pomóc, ale został i stał na straży jak ochroniarz.

Betty Walter zajmuje się ratowaniem psów, więc jej telefon nieustannie dzwoni. Ludzie są w poszukiwaniu pomocy i porad. Zazwyczaj kobieta pomaga, ale tym razem, kiedy koleżanka zadzwoniła z informacją o potrąconym przez samochód psie, kobieta była w pracy. Powiedziała koleżance, gdzie ma się udać po pomoc i wyłączyła telefon, ale cały czas się martwiła. Cały czas myślała o psie i gdy tylko skończyła się jej zmiana, Betty pojechała na miejsce, gdzie widziano rannego psa.

foto: google

Potrącony pies wciąż tam był, ale nie sam - pewnie dlatego przyjaciółka Betty nie mogła mu pomóc. Biały pies, z widocznie połamanymi łapami, leżał na trawniku, a obok niego siedział czarno-biały kudłaty pies. Dawał jasno do zrozumienia, że każdy, kto zbliży się do jego przyjaciółki, będzie miał do czynienia z jego zębami. Wyglądał na zaniepokojonego, ale nie mógł nic zrobić, aby pomóc.

Betty zauważyła, jak w pobliżu pojawiło się jeszcze kilka psów, a czarno-biały pies przegonił je, żeby nie próbowały nawet się zbliżać do jego przyjaciółki. Kiedy dziewczyna wysiadła z samochodu, pies rzucił się w jej stronę, ale ona nie cofnęła się. Zapewniła psa, którego nazwała Allen, że jest tu w jak najlepszych intencjach, że chce pomóc. Emanował z niej spokój i pies zaufał kobiecie.

foto: google

Betty wysłała smsa do swojej przyjaciółki, która martwiła się o potrąconego psa, i w ciągu kilku minut była na miejscu. We dwójkę przeniosły rannego psa, którego postanowiły nazwać White ze względu na kolor sierści, do samochodu. Wszystko to pod czujnym spojrzeniem Allena. Było jasne, że nie pozwoli na zabranie swojej przyjaciółki, dlatego zdecydowano zabrać go ze sobą i posadzić do bagażnika.

Były w drodze do weterynarza i Betty pomyślała, że będzie musiała znaleźć miejsce dla tych dwóch nowych mieszkańców, bo nie miałaby serca rozdzielić przyjaciół, a znalezienie domu dla dwóch dużych psów naraz nie byłoby łatwe. Weterynarz zdiagnozował u suni złamanie miednicy. Operacja miała pomóc - dziewczyny za nią zapłaciły, a potem White wróciła do domu, gdzie czekał już na nią Allen.

Source: TikTok

Przez cały czas, kiedy pies próbował się podnieść, Allen nie odstępował ani na krok i było widać, że Betty podjęła słuszną decyzję zostawiając dwójkę przyjaciół. Po operacji White czeka jeszcze długa rehabilitacja, zanim kobieta będzie mogła zacząć szukać nowego, kochającego domu, gdyż wciąż trudno jej utrzymać dwa zwierzaki jednocześnie. Allen, oczywiście, jest gotowy do przeprowadzki do nowej rodziny, ale nie ma mowy o oddaniu go samego - złamałoby to serce jemu, White oraz Betty.

Source: TikTok

Główne zdjęcie: google.com