Historię miłości Davida i Victorii Beckham obserwują miliony ludzi. Nowe, niesamowite zdjęcie, na którym widać ich razem, zostało opublikowane na profilu Victorii, było walentynkowym pozdrowieniem. Pragniemy opowiedzieć o tym, jak minęły święta rodzinie gwiazd.

Na nowym zdjęciu była wokalistka grupy „Spice Girls” i angielski piłkarz są sfotografowani 24 lata temu. W podpisie napisane, że w tej chwili są szczęśliwi wiedząc, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka, Brooklyna. Brooklyn jest już dorosły, urodził się 23 lata temu w pierwszych dniach wiosny.

https://www.instagram.com/p/CZ8xsNWoxMm/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8a90cc55-f965-4231-a47e-37bd900c88f1

Na zdjęciu, które zamieściła gwiazda, widać jednak, że do tego momentu jeszcze daleko. Młoda rodzina stoi przytulona do siebie w Nowym Jorku, a ich szczęśliwa historia dopiero się zaczyna. Victoria nostalgicznie podpisała zdjęcie: „Moja Walentynka 24 lata później. Zdjęcie zostało zrobione w dniu, w którym dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży z Brooklynem! Kocham cię David.”

https://www.instagram.com/p/CZ8txMDowBe/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4aba2e28-555a-45d9-943d-e742b398d026

Z kolei David pogratulował z okazji święta nie tylko ukochanej żonie, ale także ich córce, dziesięcioletniej Harper: „Wesołych Walentynek, moje dziewczyny. Dwie piękne i silne kobiety”.

Związek tej pary, choć oboje mają ponad czterdzieści lat i są ze sobą od dziesięcioleci, jest wspaniały. David nigdy nie pomija pokazów swojej żony i zawsze ją wspiera. Jest to wzajemne. Dlatego też nie ma wątpliwości co do szczerości wzajemnych publicznych gratulacji!

Główne zdjęcie: lemurov.net