Można wyglądać pięknie niezależnie od budowy ciała i zasobów finansowych. Najważniejsze jest poznanie kilku sztuczek, które sprawią, że poczujesz się wyjątkowo!

Tak, nie bądź zaskoczona: możesz wyglądać jak milion dolarów, nie wydając miliona dolarów. Wiadomo, że dziewczyny o idealnej sylwetce mogą zakładać dużo odważniejsze stroje. Nie oznacza to jednak, że kobiety plus size nie mogą pozwolić sobie na modowe eksperymenty. Wręcz przeciwnie! Zmieniaj się i nie wstydź się próbować nowych rzeczy! Zebraliśmy pięć prostych zasad, dzięki którym stworzysz naprawdę luksusową stylizację.

Jaskrawe kolory

foto: wday.ru

Zapewne nie jest dla Ciebie nowością, że czerń i granat są uważane za niemal najszlachetniejsze i najdroższe kolory w garderobie. Nie oznacza to jednak, że należy zakładać rzeczy jedynie w tych kolorach. Mogą one stanowić podstawę, podobnie jak na przykład szarość, ale nie zapomnij uzupełnić swoją stylizację jaskrawym kolorem. Pomarańcz, szmaragd, szafir, głęboki róż, cytryna - możesz użyć dwóch ciekawych odcieni w jednym zestawie, uzupełniając wszystko podstawowym kolorem.

Połączenie różnych faktur

foto: wday.ru

Łącząc różne faktury, można stworzyć naprawdę interesującą stylizację. Płaszcze (pluszowe misie), aksamit, sztruks, dżins, wełna - dodaj różne faktury, aby stworzyć prawdziwą luksusową stylizację. Jednak we wszystkim musi być umiar. Na przykład, raczej nie chcesz dodawać delikatnego jedwabiu lub skóry lakierowanej do stylizacji na chłodniejsze dni. To może zniszczyć stworzony przez Ciebie efekt.

Biżuteria minimalistyczna

foto: wday.ru

Wbrew powszechnemu przekonaniu delikatność jest przyjacielem bogactwa i luksusu. Błyszczące kamienie i mnóstwo zdobień wyglądają zbyt wystawnie. Inną sprawą jest delikatna złota biżuteria. Mogą nie być wcale miniaturowe, duże lub nawet masywne, ale zachwycać swoim kształtem i geometrią. Jest to również najłatwiejszy sposób łączenia kilku takich biżuterii w jednej stylizacji.

Długość midi i maxi

foto: wday.ru

Dla niektórych może to brzmieć staroświecko, a nawet wydawać się oczywiste, ale dziewczyny o niezbyt zgrabnych nogach lub kobiety plus size powinny unikać krótkich spódniczek i szortów. To prawda, możesz oczywiście nosić mini, ale Twój wizerunek nie będzie przez to luksusowy i bardziej ekskluzywny. Opcje dla pulchniejszych kobiet - spódnice i sukienki o długości midi lub maxi, a także spodnie palazzo, czyli spodnie, które są do pięt.

Zapomnij o bluzach z kapturem i oversize

foto: wday.ru

Jednym z najważniejszych trendów ostatnich lat, wizytówką naszego pokolenia mody, jest styl oversize. W swoim konkretnym wcieleniu pasuje do wszystkich typów sylwetki, ale również w tym przypadku nie da się za jego pomocą stworzyć pięknej i luksusowej stylizacji. Najważniejszą rzeczą przy dobieraniu ubioru dla dziewczyny plus size jest przestrzeganie proporcji. Jeśli zostaną one naruszone, wszystkie wysiłki pójdą na marne. Dlatego przy każdej okazji należy podkreślać talię, nawet jeśli wybrany przez Ciebie strój jest w stylu oversize.

Główne zdjęcie: wday.ru