Wielu z nas, w związku z nowymi wyzwaniami czy po prostu Nowym Rokiem podejmuje decyzje o dokonaniu zmian w swoim życiu, rozrywkach czy wyglądzie. Okazji do zmian są tysiące, tak jak tysiące możemy mieć pomysłów. Ważne, by próbować zmienić swoje życie na lepsze, zrobić coś co doda nam energii, przywróci wiarę we własne możliwości.

Dla Dawn z Seattle taką okazją stała się zmiana pracy. Kobieta planowała zostać stewardessą, w związku z tym postanowiła zmienić swój wygląd. Kobieta, odkąd pamiętała zawsze cieszyła się z długiej, eleganckiej fryzury. Miała mocne, kręcone, lśniące włosy, jednak z upływem lat fryzura traciła swą atrakcyjność. Włosy stawały się cienkie i matowe. Zdecydowała się więc na skorzystanie z usług stylisty „The Makeover Guy.”.

Spotkanie z Christopherem Hopkinsem okazało się strzałem w dziesiątkę. Stylista rozmawiał z kobietą, wysłuchał jej propozycji i oczekiwań. Atmosferę rozluźnił uśmiechem i przymierzeniem zabawnej peruki. Potem przystąpił do pracy, której efekt zaskoczył nawet samą Dawn. Kobieta była zachwycona i nie ma co się temu dziwić, bo w nowej fryzurze i makijażu wygląda wprost rewelacyjnie.

Proces pracy Chrisa i końcowy rezultat jego zabiegów możecie obejrzeć na nagraniu poniżej.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: pl.newsner.com