To po prostu niesamowite, jak gwiazdy wpływają na niektórych ludzi. Wiele osób zaskakuje swoją doskonałością i wyższością nad otaczającymi je ludźmi. Wszechświat najwyraźniej pracował nad wieloma przedstawicielami znaków zodiaku, dając im bezgraniczną moc, która przejawia się w niesamowitej zdolności do robienia różnych rzeczy.

Skorpion

Najwyższy stopień ostrożności i zdolność do tworzenia unikalnych strategii wyróżnia Skorpiona spośród wszystkich innych ludzi. Już w młodym wieku Skorpiony są w stanie obronić się przed negatywnym wpływem i oddziaływaniem otaczającego je świata. Bardzo rzadko zdarza się, że tacy ludzie zaczynają atakować jako pierwsi, stosują raczej taktykę wyczekiwania, by dać się zaskoczyć wrogowi i zawsze genialnie odwdzięczyć się niszczycielskim ciosem.

Umiejętność wyczuwania niedobrych rzeczy może uratować nie tylko osób spod znaku Skorpion, ale także bliskich im ludzi, więc ten znak zodiaku czuje się znacznie potężniejszy od swojej rodziny i przyjaciół.

Lew

Siła charakteru, siła ducha i naturalna moc sprawiają, że wrogowie Lwa poddają się nawet nie angażując się w marną walkę z nimi. Przedstawiciele spod tego znaku zodiaku mogą doprowadzić do wielkich zwycięstw wszystkich bliskich mu osób, ale nigdy nie będą kierowani przez nikogo.

Lwy są wielkimi zdobywcami, przywódcami i wybawcami słabszych znaków zodiaku. Ten, kto nie ma ani wyjątkowych talentów, ani ogromnej siły, może ufnie i śmiało podążać przez życie za potężnym Lwem. Nigdy nie próbuj zrzucić tych osób z ich tronu, zniszczą twój świat w ciągu kilku minut.

Panna

Nadzwyczajna wrażliwość w każdej kwestii i pewność siebie to cechy charakterystyczne dla Panny. Przedstawiciele spod znaku Panny potrafią wyczuć kłamstwa i insynuacje swoich rozmówców za pomocą ich głosu. Niebezpieczne sytuacji sprawiają, że Panna czuje fatalny wynik każdego przedsięwzięcia i omija wszystkie trudności.

Wysoka wrażliwość Panny przeszkadza tylko w relacjach osobistych, więc ich partner musi być bardzo taktowny i wrażliwy, aby uniknąć naruszenia psychiki tych przedstawicieli zodiaku. W innych sferach życia Panna jest niezastąpiona w sondowaniu sposobów atakowania wrogów lub niespodziewanych problemów.

Strzelec

Przetrwał, wygrał i osiągnął - to wszystko dotyczy Strzelców. Chęć poznania nieznanego i wiedzy budzi w wielu Strzelcach nawet zdolności magiczne i parapsychologiczne. Nie ma takiej nauki czy wiedzy, która nie byłaby przedmiotem dociekliwego i oddanego Strzelca. Taki przedstawiciel potrafi myśleć szerzej, więc przy odrobinie wysiłku Strzelec może skoncentrować się i zmaterializować pragnienia z wszechświata do zwykłego ziemskiego świata.

Strzelcy rzadko używają swoich zdolności do celów militarnych, ale zawsze mają obsesję, aby wyeliminować zło i żyć w opactwie dobra i zrozumienia. Tylko ograniczenie wolności i przestrzeni osobistej osób spod tego znaku może spowodować zmniejszenie ich supermocy.

Główne zdjęcie: brainum