W społeczeństwie panuje przekonanie, że wrażliwość jest cechą negatywną, że nie należy jej cały czas okazywać. Wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale nie potrafi powstrzymywać się.

Okazują emocje, ale starają się robić to właściwie, nie przekraczać granic.

Są osoby, które wolą sprawiać wrażenie twardzieli, ukrywać swoją wrażliwość. Przychodzą na świat pod czterema znakami zodiaku.

Rak

Nieczułość jest tylko zewnętrzną powłoką dla tego gwiazdozbioru. Raki starają się ukryć swoje uczucia, abstrahują od tego, co się dzieje, pokazują swoją obojętność. Ale z pewnością nie mają tej ostatniej cechy.

Biorą sobie wszystko do serca, ale nie pokazują tego. Nie chcą stać się bezbronni, wpuścić kogoś na swoje terytorium, by nie ryzykować własnym bezpieczeństwem.

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku są perfekcjonistami, idealistami i lubią pracować. Panna ma tendencję do wydawania się osobą o twardym charakterze i pozbawioną uczuć.

Robią to, bo są cierpliwe i wytrwałe. W rzeczywistości Panna ma złote serce, potrafi współczuć innym, przeżywać ich ból.

Skorpion

Skorpiony chcą się wydawać osobami o twardym charakterze. W rzeczywistości jednak są one wrażliwe.

Przedstawiciele spod tego znaku będą podziwiać swoich bliskich i zrobią wszystko, by rozwiązać ich problemy i udało im się znaleźć długo wyczekiwane szczęście.

Koziorożec

Osoby spod tego znaku pokazują wszystkim wokół, że mają silny charakter. Z drugiej strony są wrażliwe.

Koziorożce są spostrzegawcze i uważne, zauważają i rozumieją emocje bliskich. Przedstawiciele spod tego znaku nie będą mówić o swoich uczuciach, ale będą pokazywać, że kochają tych, którzy są obok.

Na ludziach z powyższych znaków można polegać i dzielić się z nimi swoimi zmartwieniami. Będą wyrozumiali, wspierający i współczujący.

Główne zdjęcie: google.com