Wzruszające wideo, na którym pies trzyma się nogi człowieka, patrząc mu w oczy i błagając, zostało niedawno opublikowane na portalu społecznościowym Reddit. Według użytkownika o nicku NeniuDormo, filmik został nakręcony w schronisku dla zwierząt. Pies jest stałym mieszkańcem, a mężczyzna dziennikarzem relacjonującym pracę schroniska.

W jego oczach jest tyle błagania! To spojrzenie jest warte tysiąca słów!

To wszystko wydarzyło się znienacka. Pies po prostu podbiegł do odwiedzającego i zaczął go przytulać. W tym zwykłym geście było tyle dobroci i nadziei, że mężczyzna rzucił wszystko i zaczął głaskać psa. Dziennikarz nie wiedział, co zrobić, bo nigdy wcześniej nie widział tego psa, ale miał wrażenie, jakby znał go od lat. Było to bardzo wzruszające spotkanie, a obecni nie mogli powstrzymać łez.

Badania naukowców dowodzą, że psy mają niesamowitą zdolność do bezwarunkowej miłości do człowieka i są skłonne być całkowicie lojalne wobec swoich właścicieli. W naszym przypadku pies wybrał na obiekt swojej miłości dziennikarza.

Dla wszystkich było oczywiste, że między przypadkowym odwiedzającym a psem ze schroniska nawiązała się więź. Jak mówi autor artykułu, mężczyzna podjął jedyną słuszną decyzję i zabrał psa ze schroniska do swojego domu.

Jest wiele historii o bezdomnych zwierzętach, które kończą się w różny sposób. Nasza historia zakończyła się dobrze. Dziennikarz i pies stali się wiernymi przyjaciółmi.

Ten niezwykły moment został uwieczniony na nagraniu.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: laykni.com