Wielu właścicieli ma wyrzuty sumienia, że zostawia swoje zwierzęta same lub oddaje je komuś innemu gdy wyjeżdżają na urlop. Ta para z Nowego Jorku poszła o krok dalej - postanowili zabrać ze sobą swoje trzy koty na wszystkie podróże po świecie. Koty były w wielu krajach i ciekawych miejscach - od Times Square w Stanach Zjednoczonych po Luwr w Paryżu.

Amerykanie Dan i Olivia Nguyen tak bardzo kochają swoje koty, że zabierają je ze sobą w podróże po całym świecie - a mają ich aż trzy! Para zaadoptowała swoje puszyste koty ze schroniska w 2020 roku, podczas pandemii. Od tego czasu stopniowo zaczęli przyzwyczajać je do ulicy i podróżowania.

foto: petpop.cc

Teraz, według właścicieli, koty doskonale znoszą wszystkie wyjazdy, świetnie czują się w trakcie podróży i za każdym razem są zainteresowane nowymi miejscami. Zwierzaki mają konta w mediach społecznościowych, które aktywnie zdobywają popularność. Można je rozpoznać po ładnych kokardkach: „Nieustannie widzimy uśmiechy na twarzach przechodniów. Wiele osób z zainteresowaniem podchodzi, wita się i rozmawia z kotami. Ponadto moja żona własnoręcznie wykonała dla nich kokardy” - mówi właściciel.

foto: petpop.cc

Według właścicieli koty nie mają problemu z lataniem - są do tego przyzwyczajone od dwóch lat. Przed podróżą koty są badane i szczepione, a ich właściciele przygotowują pakiety dokumentów dla swoich pupili. Ponadto właściciele zapewniają, że zawsze trzymają koty na smyczy i pilnują je.

foto: petpop.cc

Przyjrzyjmy się zdjęciom z podróży kociaków:

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Główne zdjęcie: petpop.cc