Taniec to niesamowita i niewiarygodna rzecz. Jest to coś, poprzez co można wyrazić swoje uczucia i emocje, przekazać swój nastrój. Tancerze na całym świecie wiedzą jak przedstawić widzom tak niezwykłe historie, których nie da się nawet opisać słowami. Jest to niesamowita forma sztuki, która łączy serca i dusze na całym świecie. Aby rozpowszechnić tę kulturę, w każdym mieście organizowane są konkursy, zawody dla dzieci i dorosłych. Taniec towarzyski zyskał nawet miano sportu i stał się poważnym zajęciem, a nie tylko hobby. Wielu tancerzy osiągnęło wysoki poziom, gdy hobby zamieniło się w pracę. Poza tym, jak wiadomo, najlepsza praca to nasze hobby.

Ta grupa, licząca zaledwie osiem osób, zdołała zachwycić publiczność. Gdy tylko się odwracają i wykonują pierwsze kilka ruchów, chce się uśmiechać i patrzeć na nich dalej. Wydaje się, że to nic trudnego, a jest tak wspaniale! Atmosfera jest jedną z najważniejszych rzeczy w tańcu. Można dobrze i pięknie tańczyć, ale bez emocji nie będzie to nic znaczyło. Zaś każdy, nawet najbardziej nieznaczny ruch jest pełen energii. Każdy kto kiedykolwiek widział tańce na konkursach wie, że tam wszystko jest dopracowane do najmniejszego szczegółu.

Charyzma uczestników jest czasem nawet ważniejsza niż poprawność wykonania, bo dla widzów najważniejsze są emocje. W tym filmiku wszystko jest doskonałe - od numeru, w którym występują członkowie zespołu, po ich emocje. Emitują niesamowitą energię, a każda z 8 osób jest naprawdę charyzmatyczna. Ogląda się to z prawdziwą przyjemnością! Obejrzyj ten filmik i przekonaj się sam. Jesteśmy pewni, że Ci się spodoba.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: news77post.com