Bycie matką i jednocześnie bardzo znaną osobą to zdecydowanie niełatwe zadanie. Sandra Bullock jest przykładem tego, jak szczęśliwe może być długo wyczekiwane macierzyństwo, nawet jeśli droga do tego była długa i kręta. Pragniemy opowiedzieć historię hollywoodzkiej aktorki, która została mamą dwójki dzieci i to wywróciło jej życie do góry nogami. Przede wszystkim dzieci zmieniły samą Sandrę, na tyle, że teraz jest gotowa zmienić cały świat.

https://www.instagram.com/p/CcS-otds4QV/?utm_source=ig_embed&ig_rid=be538b46-e776-4aa9-93c1-99b24dd5939e

Cena sławy

Od lat 80. sława Sandry Bullock jest oszałamiająca. Aktorka zagrała w imponującej liczbie filmów. Amerykańskie media nazwały ją nawet ulubienicą Ameryki. Sandra zdobyła serca milionów widzów. Wydawałoby się, że tak utalentowana i uwielbiana kobieta nie będzie miała problemu ze znalezieniem partnera.

Sandra była w poważnym związku, ale nie trwał on długo

Po zagraniu w „Eliksir miłości”, Sandra Bullock zaczęła spotykać się z Tate'em Donovanem. Nawet się zaręczyli, ale zerwali trzy lata później. Bullock spędziła potem około 2 lat z innym aktorem, Matthew McConaugheyem, ale nic z tego nie wyszło. Następnie ponad rok spędziła na budowaniu związku z Ryanem Goslingiem, którego również poznała na planie. Kolejny raz niepowodzenie.

Wydawało się, że z biznesmenem i prezenterem telewizyjnym Jesse J. Jamesem, Sandra będzie mogła wreszcie być szczęśliwa. Jednak wkrótce po zdobyciu Oscara Bullock udzieliła ekskluzywnego wywiadu, w którym ogłosiła, że złożyła pozew o rozwód.

Droga do macierzyństwa

Choć Sandra Bullock miała złamane serce po zerwaniu z Jessie, prawda jest taka, że nie miała czasu na użalanie się. Sandra marzyła, by zostać matką. Aktorka jeszcze z mężem rozpoczęła proces adopcji dziecka. Po rozwodzie kontynuowała go zaś jako samotna matka. W 2010 roku Sandra Bullock adoptowała swojego syna Louisa.

https://www.instagram.com/p/CZZuMsqsmb9/?utm_source=ig_embed&ig_rid=0692d9b1-b935-4eef-b56f-3c8fe4fc6621

Dzieci Sandry Bullock: jak aktorka została mamą dwójki dzieci

Po adopcji Louisa, dla Sandry Bullock zaczęło się nowe życie. Krok po kroku Sandra uczyła się, jak być mamą i jednocześnie pozostać jedną z najsłynniejszych aktorek świata. Bullock tak bardzo spodobała się nowa „rola”, że w 2015 roku postanowiła adoptować kolejne dziecko. Tym razem adoptowała dziewczynkę o imieniu Laila. I tak ni stąd ni zowąd Sandra została mamą dwójki dzieci.

https://www.instagram.com/p/CVnM-47smKT/?utm_source=ig_embed&ig_rid=56a01bd2-572d-4849-935d-f2da523c803b

Sandra Bullock poświęciła się swoim dzieciom

Sandra cieszy się z bycia mamą. Aktorka przyznaje, że potrafi być zrzędliwą mamą, która ciągle martwi się o swoje potomstwo. Ale jednocześnie wie też, jak się bawić ze swoimi dziećmi. Widać to na zdjęciach w Internecie: w parkach rozrywki, supermarketach czy podczas Halloween (dzień, w którym Sandra wykazuje się niesamowitą kreatywnością, dopasowując swoje ubrania do ubrań swoich dzieci).

https://www.instagram.com/p/CVsYvOJsQp8/?utm_source=ig_embed&ig_rid=364c7f4a-f1da-43a6-abc9-cc60488334a4

Podczas wywiadu, w którym promowała swój nowy film „Zaginione miasto”, Sandra Bullock powiedziała, że postanowiła zrobić sobie bezterminową przerwę od kariery filmowej. Ogłoszenie wprawiło wszystkich w osłupienie. Sandra wyjaśniła jednak, że chce spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi. „Właśnie teraz, i nie wiem jak długo, muszę być w tym miejscu, które czyni mnie najszczęśliwszą” - powiedziała Bullock i pospieszyła do swoich dzieci.

Główne zdjęcie: ofigenno.com