Związki mogą zmierzać ku końcowi, nawet jeśli się wydawało, że są silne. Ludzie, których kochasz, mogą cię zranić i ty możesz ich zranić.

Kiedy po raz pierwszy zaczynasz się z kimś spotykać, trudno jest określić, czy to ta osoba jest idealna dla ciebie, czy też skończy się złamanym sercem.

Chociaż nie można zajrzeć w przyszłość i powiedzieć, czy ten związek się uda, są pewne znaki, na które należy uważać, które mogą pomóc ci zorientować się, czy ta osoba jest dla ciebie.

Nikt nie chce, aby związek źle się zakończył, więc znajomość tych drobnych szczegółów może uchronić Ciebie i Twojego partnera przed ewentualnym smutkiem w przyszłości.

1. ONA NIE GRA NA ZWŁOKĘ

Jeśli kocha cię otwarcie, jest szczera w swoich uczuciach i daje ci do zrozumienia, co chciałaby zrobić, to jesteś szczęśliwym człowiekiem.

2. NIE JEST ULEGŁA

Nie jest uległa i nie polega na tobie. Z radością będzie podejmować decyzje i traktować wasz związek jako współpracę.

Będzie nie tylko z ufnością dzielić się z Tobą swoją opinią, ale również nie zgadzać się z Tobą na różne tematy bez robienia z tego problemu.

3. NIE JESTEŚ JEJ CAŁYM ŻYCIEM

Związek dla niej jest ważny, ale nie jest całym jej życiem i zainteresowaniem. Nie szuka partnera, aby odnaleźć siebie, również świetnie się bawi w gronie przyjaciół.

4. JEST PEŁNA SZACUNKU

Twój partner traktuje cię z takim samym szacunkiem, jakiego oczekuje od ciebie. Nie wykorzystuje twoich wad czy błędów, aby cię upokorzyć, ponieważ skupia się na tym, aby pomóc ci osiągnąć to, czego chcesz w życiu.

5. ONA NIE JEST Z TOBĄ DLA PIENIĘDZY

Ona nie jest z tobą dla pieniędzy i nie chce zobaczyć wyciągu twojego konta bankowego, zanim zgodzi się pójść na randkę.

Ma własne pieniądze i jeśli czegoś potrzebuje, sama za to zapłaci. To, że jesteś jej przyjacielem, nie oznacza, że automatycznie stajesz się jej jedynym źródłem lub gotówką, a ona nie oczekuje, że będziesz płacił każdy rachunek, ponieważ jesteś mężczyzną.

6. ONA CIĘ WSPIERA

Jedyne czego pragnie dla Ciebie to Twoje szczęście i pomoże Ci we wszystkich Twoich dążeniach i marzeniach.

Nigdy nie będzie chciała stanąć na drodze Twoich ambicji i pomoże Ci osiągnąć Twoje cele w każdy możliwy sposób. Nigdy nie przeszkodzi ci marzyć, będzie marzyć razem z tobą.

7. ONA JEST CZĘŚCIĄ TWOJEJ SEKSUALNEJ PODRÓŻY

Czy to nowe pozy, dzielenie się fantazjami czy cokolwiek innego, robicie to razem.

Dokłada starań, aby Twoje życie seksualne było zabawne, żywe i pełne nowych doznań.

8. MOŻESZ NA NIEJ POLEGAĆ

Czujesz, że możesz zwrócić się do niej z każdym problemem czy sytuacją kryzysową, a ona wysłucha i postara się pomóc w rozwiązaniu.

Niezależnie od problemu, wiesz, że ona Cię wesprze i pomoże we wszystkim, czy to będzie problem w pracy, czy poważniejszy problem życiowy.

Główne zdjęcie: leprechaun.land