O tym, kiedy przychodzi prawdziwa miłość:

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Przyjdzie, gdy nawet nie będziesz jej aktywnie szukał. Pojawi się w twoim życiu, kiedy zdasz sobie sprawę, że nawet nie potrzebujesz tego.

Uświadomisz sobie, że nie musisz być z kimś, żeby udowodnić swoją wartość. Uświadomisz sobie, że sam masz wiele do zaoferowania i zrobienia w tym życiu. Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy pozbędziesz się całego emocjonalnego ciężaru, który dźwigałeś w swoim życiu.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy staniesz się na tyle pewny siebie, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. Właściwa osoba pojawi się w Twoim życiu, gdy zdasz sobie sprawę, że nikt nie musi Cię uszczęśliwiać, ponieważ prawdziwe szczęście znajduje się w Tobie.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy będziesz potrzebował lekcji. Przyjdzie, gdy będziesz miał stabilność w swoim życiu, gdy wszystko stanie się zbyt łatwe.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu i wstrząśnie twoim życiem. Kiedy zaczynasz czuć, że osiągnąłeś pewien pułap, który trzeba przebić, to właśnie wtedy pojawia się właściwa osoba.

Będzie siłą, która wypycha cię z twojej strefy komfortu. Będzie siłą, która pomoże ci przenosić góry. Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy poczujesz, że przestałeś się rozwijać.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy w końcu poukładasz wszystko w swoim życiu. Kiedy zrozumiesz, kim chcesz być.

Musisz nauczyć się pozwalać odejść ludziom, którzy są toksyczni. Musisz zrezygnować ze wszystkich rzeczy, które cię powstrzymują i uniemożliwiają ci bycie tym, kim powinieneś być. Trzeba spalić za sobą mosty.

Kiedy będziesz gotowy, aby odpuścić, to właśnie wtedy właściwa osoba pojawi się w twoim życiu. Wystarczy, że będziesz sobą. To ważne, ponieważ w prawdziwej miłości nie ma miejsca na udawanie. W prawdziwej miłości wszystko jest zawsze prawdziwe. Wszystko jest szczere.

Właściwa osoba to taka, która pojawia się w twoim życiu, gdy w końcu nauczysz się tego, że nie warto wszystkiego kontrolować.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, kiedy nie będziesz jej zmuszać, kiedy zdasz sobie sprawę, że czasami ważne jest, aby pozwolić na to, by wszystko działo się tak, jak powinno.

Musisz zrozumieć, że nie można kontrolować wszystkiego w tym życiu. Kiedy określisz swoje granice, wtedy będziesz gotowy na miłość.

Właściwa osoba pojawi się w Twoim życiu, gdy wreszcie nauczysz się dbać o siebie. Kiedy nauczysz się nie pozwalać innym rozpraszać Cię od tego, czego potrzebujesz w swoim życiu.

Właściwa osoba pojawi się w twoim życiu, gdy będziesz na to gotowy. Nie wcześniej. Trzeba tylko zaufać harmonogramowi wszechświata. Musisz po prostu zaufać, że wszystko ułoży się po twojej myśli.

Właściwa osoba pojawi się w Twoim życiu, gdy będziesz gotowy poradzić sobie z miłością. Kiedy będziesz gotowy zaakceptować pasję i siłę uczuć.

Główne zdjęcie: fit4brain.com