Goar Avetisyan to znana i bardzo popularna wizażystka. Jest przekonana, że nie ma czegoś takiego jak brzydka dziewczyna czy kobieta: aby wyglądać cudownie i olśniewająco, wystarczy wyznaczyć sobie cel i go osiągnąć. Oczywiście, makijaż odgrywa ważną rolę w tworzeniu idealnego wyglądu. Przy czym nawet oczywiste niedoskonałości nie są przeszkodą dla zrobienia perfekcyjnego makijażu.

Goar robi coś niesamowitego - to można śmiało nazwać dziełem sztuki. Oto kilka przykładów:

Dziewczyna, która jest niezbyt atrakcyjna i ma trądzik, po wykonaniu makijażu zmieniła się w prawdziwą modelkę o niesamowicie wyrazistym spojrzeniu.

foto: lemurov.net

Na zdjęciu „przed” kobieta wygląda na zmęczoną, wyczerpaną i smutną. Ale „po” wyraźnie poprawił jej się humor, ponieważ zmieniła się nie do poznania!

foto: lemurov.net

Z każdym człowiekiem może to się zdarzyć, ale profesjonalista pomoże wszystko ukryć.

foto: lemurov.net

Ta kobieta po wykonaniu makijażu przez Goar wygląda o 20 lat młodziej.

foto: lemurov.net

Osoby niepełnosprawne nie powinny ograniczać siebie w dążeniu do tego, by wyglądać atrakcyjnie. Ta dziewczyna wygląda teraz pięknie.

foto: lemurov.net

Wygląd tej dziewczyny nie jest perfekcyjny, ale wizażystka potrafiła zamaskować niedoskonałości i podkreślić atuty. Goar podkreśliła jej oczy i usta, a także sprawiła, że jej nos wygląda zgrabnie.

foto: lemurov.net

Nietypowy wygląd jest zupełnie inaczej odbierany po wykonaniu makijażu. Dziewczyna stała się bardzo kobieca, pięknie wygląda.

foto: lemurov.net

Makijaż, peruka i tiara zmieniały kobietę w prawdziwą królową: piękną i elegancką.

foto: lemurov.net

Nawet zwykła kobieta może wyglądać jak gwiazda Hollywood.

foto: lemurov.net

Wystarczy spojrzeć na te usta i niesamowite oczy tej dziewczyny!

foto: lemurov.net

Rezultaty pracy Goar Avetisyan są naprawdę imponujące i dowodzą, że każda kobieta może wyglądać pięknie dzięki umiejętnościom i talentowi osoby, która robi makijaż.

Główne zdjęcie: lemurov.net