Każdy marzy, ale nie każdy wierzy w realizację swoich marzeń, a tylko niektórzy mogą powiedzieć, że ich marzenia się spełniły. Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ we współczesnym społeczeństwie uczono nas wszystkiego: czytać, pisać, mówić, lecz nie marzyć. Natomiast jest to nauka z własnymi zasadami i regułami, których przestrzeganie może przynieść więcej rezultatów, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Przyjrzymy się jednemu z ważniejszych czynników decydujących o Twoim sukcesie.

Istnieją 4 podstawowe zasady podczas tworzenia wizualizacji, których możesz używać, aby wywołać przepływ energii w kierunku swoich celów i marzeń. Według wiodących światowych coachów biznesowych, dzięki tym umiejętnościom będziesz w stanie udoskonalić swój plan działania i zobaczyć niezwykle rezultaty w krótkim czasie.

Stajesz się tym, o czym myślisz najczęściej. To, o czym myślisz, jest tym, co przyciągasz.

~ Film „Sekret”

Zasada 1: Szczegóły

Musisz wyobrazić to, o czym marzysz, jako JUŻ osiągnięte w konkretnym przypadku lub sytuacji. Im bardziej szczegółowa wizualizacja, tym szybszy będzie rezultat.

Zasada 2: Czas trwania

Jak najdłużej wyobrażaj sobie o tym, że marzenie się spełniło. Ponieważ właśnie to zachęca wizualizację do tego, aby trafiła do podświadomego umysłu, a tym samym przyspieszyła proces realizacji.

O czymkolwiek myślisz, twoje myśli wrócą do ciebie przybierając postać realnych rzeczy lub wydarzeń.

~ Brian Tracy

Zasada 3: Wyrazistość

Podczas tworzenia wizualizacji, na początku może być niewyraźne, ale im więcej o tym myślisz, tym bardziej staje się wyraźne i jasne, przybliżając Cię do celu.

Zasada 4: Intensywność

Stosując się do pierwszych trzech zasad, wypełnij swoją wyobraźnię silnymi emocjami. To uruchomi najpotężniejszy proces przekazywania Twoich pragnień do wszechświata.

Pamiętaj o najważniejszej rzeczy - wizualizacja, podobnie jak natura, jest neutralna, jak miecz dwustronny, który może ciąć w każdą stronę. Dlatego cokolwiek sobie wyraźnie zwizualizujesz, czy to dobre, czy złe, może się spełnić.

Wyobrażaj sobie osiągnięty sukces, a Twoje życie będzie radosne i pełne szczęścia!

Główne zdjęcie: zazerkalye.info