Kiedy teściowa znalazła sobie pracę, nie widywałyśmy się przez dłuższy czas. To bardzo mnie cieszyło, jednak ona wciąż miała czas, aby dzwonić.

Teściowa wiecznie była ze mnie niezadowolona, za każdym razem znajdywała pretekst do narzekania. Nie zwracałam uwagi na jej uwagi, dlatego nigdy nie zaczynałam się z nią kłócić. Wiedziałam, że nie uda mi się nic zmienić, a nasze kłótnie z pewnością zranią mojego męża.

Jednak to, co zrobiła ostatnio ta kobieta, sprawiło, że pokłóciłam się z mężem.

Moja teściowa miała wolne w środę i sobotę. Babcia wielokrotnie mówiła, że tęskni za wnuczką i że jak będzie miała wolną chwilę, to zabierze ją do siebie. Myślałam, że zabierze ją w sobotę, ponieważ w środy moja córka ma zajęcia taneczne.

Jednak babcia zażądała, abyśmy przywieźli wnuczkę w środę. Powodem było to, że szwagierka nie chciała przywieźć córki w środę.

Po odebraniu córki z przedszkola pojechałam z nią od razu do teściowej. Teściowa powiedziała mi, o której mam przyjechać po córkę i nawet nie zaprosiła mnie do środka. Ale jestem przyzwyczajona do takiego zachowania i nie zwracam uwagi na takie drobiazgi.

Kiedy wróciłam do domu, nie zdążyłam się nawet przebrać, gdyż zadzwoniła teściowa i zażądała, abym natychmiast przyjechała odebrać dziecko. Byłam zaskoczona, ponieważ nie minęła nawet godzina.

Kiedy przyjechałam odebrać córkę, dowiedziałam się, że szwagierka nie dała rady przywieźć dziecka, więc babcia postanowiła, że skoro tak się stało, to nasza córka powinna wrócić do domu.

Córka nie chciała wracać do domu i chciała zostać z babcią. Teściowa zaczęła tłumaczyć dziecku, że może do niej przyjechać, kiedy będzie też jej siostrzyczka, żeby mogły się razem pobawić.

Kiedy wychodziłam, teściowa powiedziała, że zadzwoni, kiedy mam przywieźć do niej wnuczkę. Wzięłam dziecko za rękę i opuściłam mieszkanie. Nie odezwałam się do teściowej, ponieważ bałam się, że wybuchnę i będę chamska. Najbardziej martwiłam się o to, że mogłabym powiedzieć wszystko, co nagromadziło się podczas mojego małżeństwa.

Nie wiem co zrobić, by ta kobieta przestała się nade mną znęcać i nie pokłócić się ze swoim mężem?

Główne zdjęcie: youtube