Hollywoodzki kawaler Matthew McConaughey zdołał podbić serce niejednej kobiety. Utalentowany i charyzmatyczny aktor umawiał się z najpiękniejszymi kobietami w Hollywood.

Jednak nie spieszył się ze zmianą swojego statusu jako notorycznego kobieciarza. Dopóki McConaughey nie spotkał brazylijskiej modelki Camilli Alves.

foto: kakao.im

Wobec jej uroków aktor był bezsilny. Aczkolwiek, Matthew poślubił modelkę po tym, jak urodziła ona jemu dwoje dzieci. Ich najmłodszy syn urodził się kilka miesięcy po ślubie. A teraz zdobywca Oscara jest wzorową głową rodziny i kochającym mężem. Małżonkowie starają się chronić dzieci przed niepotrzebną uwagą publiczności. Czasami jednak udostępniają niektóre ich zdjęcia.

foto: kakao.im

Niedawno żona aktora pokazała ich najstarszego syna, Leviego. Obraz nie pozostawił obojętnym fanów. Zauważyli, że Levi jest bardzo podobny do swojego ojca, chłopiec odziedziczył po nim bujne włosy, kształt oczu, a nawet charyzmę. „To jest dopiero podobieństwo!”, „Wow, wygląda zupełnie jak jego ojciec”, „Mały Matthew McConaughey”, „Klon swego ojca” – napisali fani tej rodziny.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im