Słynna niemiecka top modelka Claudia Schiffer była już w latach 90. uważana za prawdziwą ikonę i standard piękna. Urocza długonoga blondynka podbiła miliony męskich serc i osiągnęła niespotykane dotąd wyżyny w swojej karierze modelki. To niesamowite, że z takim sukcesem Claudia zawsze miała nieśmiały charakter. Wiele osób było naprawdę zaskoczonych, gdy się o tym dowiedział.

foto: oglavnom.su

Claudia Schiffer niedawno obchodziła 50. urodziny. Ale pomimo tak pozornie solidnego wieku dla modelki, nadal pozostaje prawdziwym punktem odniesienia dla wielomilionowej publiczności fanów na całym świecie. Claudia nie pracuje dużo na wybiegu, jednak okresowo zadowala swoich subskrybentów świeżymi zdjęciami na swoim profilu w Instagramie.

foto: oglavnom.su

Pewnego dnia modelka udostępniła kolejne ujęcie w bardzo prowokacyjnym stroju. Do zdjęcia Claudia wybrała wysokie buty i niezwykle krótką minispódniczkę, którą dziewczyny młodsze o 30 lat nie odważyłyby się założyć.

foto: oglavnom.su

Jednak Claudia wyglądała bardzo efektownie w prowokacyjnym stroju, czego nie omieszkali zauważyć jej subskrybenci. „Boże, co za figura, jakie nogi!”, „Wydaje mi się, że się zakochałem”, „W swoje 30 lat mogę tylko pomarzyć o takiej figurze”, „Ona się nie zmienia przez lata!” - napisali w komentarzach do zdjęcia.

Główne zdjęcie: oglavnom.su