Hugh Jackman wciela się na ekranie w role zdecydowanych, nieugiętych i charyzmatycznych mężczyzn. Jedną z najbardziej znanych postaci była rola Wolverine'a z filmu „X-Men”. Ogromna liczba fanek na całym świecie oddała swoją miłość Jackmanowi.

Ale Hugh nigdy nie próbował wykorzystać swojej pozycji idola. Bardzo kocha swoją rodzinę, jest szczęśliwie żonaty i uwielbia swoje dzieci. Rodzinna idylla Hugh Jackmana trwa już 24 lata, to bardzo długi czas dla twórczej i sławnej osoby. Co więcej, Hugh jest 13 lat młodszy od swojej żony. Dowiedzmy się więcej o tym, jak to się stało i co dzieje się teraz w tej niezwykłej rodzinie.

Początek

foto: google

Znajomość z przyszłą żoną i początek kariery Hugh niemal zbiegły się w czasie. Jackman zadebiutował w australijskim serialu telewizyjnym „Corelli”. Deborra-Lee, przyszła żona aktora, również zagrała w nim psychologa więziennego. Jackman grał więźnia, pacjenta Deborry-Lee, najtrudniejszy przypadek w jej praktyce.

Kreatywni ludzie znaleźli wspólny język, z łatwością pracowali razem i wkrótce sympatia przerodziła się w prawdziwe uczucie. Mimo różnicy wieku młodzi ludzie rok później się pobrali. Deborra miała wtedy 39 lat, a Hugh zaledwie 26. W tamtym czasie niewielu wierzyło, że ich para przetrwa co najmniej kilka lat.

Bezinteresowna

foto: google

W tym czasie Deborra była studentką w Victorian College. Kiedy Jackman otrzymał z Londynu zaproszenie do kręcenia obiecującego musicalu, jego żona zrezygnowała ze szkoły i bez wahania wyjechała z Hugh do Londynu.

W przyszłości Deborra mimo kilkudziesięciu udanych ról zakończy karierę z sukcesem. Będzie chciała poświęcić cały swój czas ukochanemu mężowi.

Dzieci

foto: google

foto: google

foto: google

W wywiadach Hugh Jackman opowiadał o planach posiadania własnych dzieci i adopcji. Ale życie pokrzyżowało jego plany. Pomimo wielu prób, Deborrze nigdy nie udało się urodzić dziecka. Kilka poronień położyło kres marzeniom o własnych dzieciach. Wtedy Hugh i Deborra zostali opiekunami dwójki cudownych adoptowanych dzieci - Oscara i Avy. Rodzina po pokonaniu trudności osiągnęła prawdziwe szczęście.

Rozwód?

foto: google

foto: google

foto: google

W pewnym momencie Internet eksplodował wiadomością o zbliżającym się rozwodzie pary gwiazd. Fani Jackmana z niepokojem dyskutowali o nieoczekiwanych wiadomościach. Ale Hugh szybko zareagował, ogłaszając, że wiadomości są kłamstwem medialnym. Po prostu pozbawieni skrupułów dziennikarze próbowali podnieść swoją popularność za pomocą plotek i fałszywych informacji.

Hugh Jackman ma teraz 52 lata, Deborra wkrótce skończy 65 lat. Para nadal jest szczęśliwa. Małżonkowie często spędzają czas z dziećmi, bawią się razem. Raz nawet wybrali się na prawdziwe safari.

Główne zdjęcie: google.com