Nasza znajomość z tą aktorką rozpoczęła się w dobie salonów wideo, od „Uwierz w ducha” (1990).

Prawdziwe imię aktorki to Demetria Jean Harmon. Urodziła się w Nowym Meksyku w 1962 roku. Dorastała z matką i ojczymem.

foto: google

To była dysfunkcyjna rodzina, pijąca, błąkająca się po wynajmowanych mieszkaniach. Jako dziecko Demi cierpiała na zeza i miała problemy z nerkami. Ma oczy o różnych kolorach (heterochromia): lewe jest koloru bagiennego, a prawe brązowe.

foto: google

foto: google

Po przeprowadzce do Kalifornii, w okolice Hollywood, Demi rzuciła szkołę w wieku 16 lat, aby pracować jako modelka. I wtedy zacząła próbować siebie w castingach.

W wieku 18 lat zmieniła nazwisko, wychodząc za mąż za muzyka rockowego Freddiego Moore'a, którego znała już od dwóch lat, od 16 roku życia (w momencie spotkania Moore był żonaty i miał 29 lat).

foto: google

foto: google

Wraz z mężem Demi skomponowała następującą piosenkę:

Source: youtube.com

Myślimy, że możesz sobie wyobrazić, jakie życie prowadziła w tym gronie gwiazd rocka i kina. Pośrednio wyjaśnia to następujący filmik:

Source: youtube.com

Ale dzięki nowym znajomym Demi otworzyła sobie drogę do Hollywood. I przetrwała dzięki swojemu naturalnemu talentowi.

W wieku 20 lat otrzymała swoją pierwszą główną rolę w serialu telewizyjnym „Szpital miejski” (1982-1983) i dziesiątki epizodycznych ról w filmach młodzieżowych.

foto: google

W ostatnich wywiadach Demi powiedziała, że wtedy była uzależniona. Pomógł jej reżyser Joel Schumacher, który nakręcił aktorkę w 1985 roku w filmie „Ognie świętego Elma”.

W 1987 roku wyszła za mąż za Bruce'a Willisa, rodząc mu trzy córki.

Source: youtube.com

Młodzi ludzie spotkali się na planie serialu „Na wariackich papierach”.

foto: google

foto: google

Sam Bruce Willis odmówił pojawienia się z żoną w filmie „Uwierz w ducha” (1990), uznając projekt z góry za porażkę.

Ale wszystko potoczyło się dokładnie na odwrót. Filmy z początku lat 90. przyniosły aktorkę na nieosiągalne wyżyny, z ogromnymi opłatami. Przez pewien czas Demi Moore była najlepiej opłacaną aktorką. To był wspaniały okres.

W latach 1991-1994 odbyło się kilka sesji zdjęciowych do magazynów, na których Demi udało się pozować nawet w siódmym miesiącu ciąży.

Niestety później kariera zaczęła spadać. Zmieniła męża na znacznie młodszego Ashtona Kutchera (zmieniając nazwisko i oficjalnie stając się Demi Kutcher), z którym małżeństwo trwało do 2013 roku. Rozwód Demi był trudny: była leczona w klinice neuropsychiatrycznej, nie było czasu na filmowanie.

W tej chwili kariera filmowa Demi Kutcher zbliża się końcowi. Ta gwiazda filmowa bardzo pięknie się starzeje. Jednak żyjemy w cudownym czasie. Możesz dowiedzieć się o życiu osobistym swoich ulubionych aktorów za pomocą kilku kliknięć, po prostu wchodząc na stronę Instagram:

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com