1. Nigdy nie będę chuda. Jestem z natury dość leniwa. Kocham jeść. Jestem prawdziwa i nie zamierzam udawać.

2. Nigdy więcej nie chciałabym mieć dwudziestu lat. Teraz jestem dużo szczęśliwsza niż wtedy, ponieważ w tym wieku dopiero poznajemy samych siebie, próbujemy zrozumieć, kim chcemy być, cierpimy na zwątpienie. Teraz dokładnie wiem, czego potrzebuję i bez czego mogę żyć.

3. Nikt nie jest naszą własnością: ani nasi mężowie, ani dzieci. Możemy tylko podzielić się czymś z ludźmi, których kochamy.

4. Nie nienawidź ludzi, którzy są zazdrośni, ponieważ przyznają, że jesteś lepszy.

5. Każda kobieta lubi być kochana.

6. Piękno to prawdziwą potęgą, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak z niego korzystać. To tak, jakby mieć Ferrari: jeśli nie umiesz dobrze jeździć, nie potrzebujesz tego.

7. Kobieta może kochać tak, jakby nigdy nie chciała odejść. Jednak może nadejść taki dzień, w którym odejdzie, jakby w ogóle nie kochała.

8. Ludzie mogą wybaczyć innej osobie umysł, nawet talent, ale nigdy piękno.

9. Jeśli zaczynasz się uśmiechać mechanicznie, jest to jakoś smutne. Pozostając szczerym, zachowujesz szacunek dla siebie, a w moim zawodzie istnieje duże ryzyko jego utraty.

10. Na starość wolę oglądać moje dzieci niż filmy ze mną.

11. Piękno staje się żywe i interesujące, gdy jest ukryte pod ubraniem.

12. Kiedy siedzę przy stole z przyjaciółmi, jest to chwila prawdziwej przyjemności, wtedy naprawdę cieszę się życiem.

13. Musimy być wyrozumiali. W końcu oto kim jesteśmy: szaleńcami próbującymi utrzymać równowagę na kuli, która sama, wirując z okropną prędkością, przemierza Wszechświat. Kto może być doskonały w takich warunkach?

14. Umysł ludzki rozwija się technologicznie, ale nie pod względem uczuć.

15. Piękno dla kobiety staje się problemem tylko w dwóch przypadkach: kiedy ona nie ma piękna i kiedy ona nie ma nic innego poza pięknem.

Główne zdjęcie: leafclover.club