Jennifer Lopez nigdy nie przestaje podbijać fanów w sieci. Publikuje zdjęcia i filmiki pokazujące, że nawet w wieku 51 lat możesz wyglądać oszałamiająco. Jednak ostatnio fani oskarżyli piosenkarkę o uzależnienie od botoksu. J. Lo zareagowała natychmiast, wyjaśniając, że nigdy nic nie wstrzykiwała, a nawet więcej, nigdy nie skorzystała z chirurgii plastycznej.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Piosenkarka postanowiła udowodnić, że przez te 20 lat prawie się nie zmieniła. Wygląda równie młodo, atletycznie i pięknie. A wszystko to za sprawą odpowiedniego stylu życia, sportu i dobrej genetyki. Lopez powtórzyła kreację i ruchy z jej teledysku „Love Don't Cost A Thing”, który w tym roku obchodzi 20 lat.

Fani byli zachwyceni, nigdy nie przestają podziwiać piosenkarki. W końcu od tego czasu prawie się nie zmieniła. Oczywiście fani nie mogli nie powiedzieć Jennifer komplementów i słów podziwu. „Bogini!”, „Czas nie ma władzy nad nią”, „W ogóle się nie zmieniła”, „Jennifer, wyglądasz dokładnie tak samo jak wtedy”, „Wciąż jak dziewczyna”, „Diva, ona jest piękna!”, - napisali obserwujący jej profil online.

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

foto: just-interes.ru

Główne zdjęcie: just-interes.ru