Jakże często nowoczesność burzy tradycyjne fundamenty. Wpływ wielostronnego świata dotarł już do najbardziej niezachwianych filarów społeczeństwa. Mowa o młodym duńskim księciu, który z definicji może zostać królem Danii. Jednak facet woli błyszczeć na europejskim podium. Stając się modelem, ma już pewne kontrakty z czołowymi europejskimi domami mody. A to dopiero w 19 lat. Przecież rodowód nic w tym biznesie nie znaczy. Potrzebujesz talentu, dobrego wyglądu i dużo ciężkiej pracy. Więc, zacznijmy po kolei.

Niestandardowa miłość

foto: google

Istnieje opinia, że piękni ludzie rodzą się z pięknej miłości. Mikołaj, jeden ze spadkobierców duńskiego tronu, jest żywym potwierdzeniem tego postulatu. Jego ojciec jest drugim synem królowej kraju, Małgorzaty.

Paradoksalnie, Joachim ożenił się nie tylko ze zwykłą dziewczyną, ale także z Chińczyka. Ładna dziewczyna została prawdziwą żoną księcia. Należy zauważyć, że wybór Joachima nie zszokował arystokratycznej rodziny. Jego żona została uznana za równą sobie w randze. Otrzymała nawet najwyższą krajową nagrodę - Order Słonia.

foto: google

Jak w zwykłej rodzinie, wkrótce urodziły się dzieci. Mikołaj, o którym mowa, urodził się w 1999 roku, trzy lata później, urodziło się drugie dziecko - chłopiec Felix. Szkoda, ale posiadanie dzieci nie zapobiegło rozwodowi. Ale taka była namiętna miłość.

Biografia spadkobiercy

Na liście pretendentów do duńskiego tronu Mikołaj jest siódmy lw kolejce. Przed nim są inni krewni, w tym jego własny ojciec. Jeśli weźmiesz europejską genealogię, to Mikołaja można znaleźć nawet w kandydatach na tron Wielkiej Brytanii. Ale tam jego kolej jest pod numerem 326. Więc chłopak z dzieciństwa rozumiał, że najprawdopodobniej nie zostanie królem. Dlatego zacząłem żyć na swój sposób.

foto: google

Książę jako pięciolatek usiadł za biurkiem w prestiżowej szkole. Z czasem został przeniesiony do specjalistycznej szkoły z internatem, gdzie otrzymał świadectwo edukacji. Jak to zwykle bywa w rodzinach królewskich, kolejnym etapem kariery jest służba wojskowa. Dlatego Mikołaj został przydzielony do szkoły sierżantów. Po kilku miesiącach nauki facet zdecydował, że to nie jest jego ścieżka. Dwór królewski pozwolił księciu iść własną drogą. Joachim, niczym nowoczesny ojciec, pozwolił dziecku popełniać własne błędy i osiągać sukcesy.

W branży modelingu

A młody książę zszokował całą publiczną. Postanowił zrealizować się w branży modelingu. Wcześniej należy zaznaczyć, że należne mu płatności ze skarbu królewskiego zostały wstrzymane. Chłopak nie miał innego wyboru, jak rozpocząć życie zwykłego obywatela Danii.

Okazało się, że ma on nie tylko idealny wygląd na modela, ale także wrodzony talent do tego biznesu. Dwa lata temu został zaproszony do udziału w London Fashion Week. Ponadto defilował w strojach słynnego producenta Burberry

foto: google

Ponadto jego godność i umiejętność pokazania się przypadły do gustu kilku projektantom zajmującym pierwsze miejsca na liście rankingowej. Pojawiły się dość konkretne propozycje współpracy. Dla młodego faceta to fenomenalny sukces.

foto: google

Nie wiadomo, jaka jest reakcja oficjalnego dworu królewskiego, ale ojciec i matka powinni zdecydowanie być dumni z osiągnięć swojego dziecka. W końcu pokazał, do czego jest zdolny nie ze względu na przynależność do domu królewskiego, ale dzięki własnej pracy i talentowi.

Główne zdjęcie: google.com