Gwiazda lat 2000. po raz pierwszy zostanie mamą! 39-letnia Paris Hilton powiedziała, że w końcu poznała mężczyznę swoich marzeń, z którym jest gotowa ożenić się i urodzić dzieci. Świecka lwica i spadkobierczyni hotelowego imperium rozpoczęła nawet procedurę sztucznej inseminacji. Nie marnuje czasu! Na podjęcie takiej decyzji, gwiazda została przekonana przez jej serdeczną przyjaciółkę Kim Kardashian.

foto: ofigenno.com

Paris Hilton ogłosiła dobrą wiadomość

Według świeckiej lwicy, jej sławna przyjaciółka i matka wielu dzieci, Kim Kardashian, doradziła jej, aby skorzystała z usług IVF. Przypomnijmy, że dwoje najmłodszych dzieci uczestniczki reality show „Rodzina Kardashian” urodziło się dzięki macierzyństwu zastępczemu.

„Rozpoczęliśmy procedurę IVF, więc mam gwarancję urodzenia bliźniaków - chłopca i dziewczynki. Dowiedziałem się o tym od Kim, wcześniej mnie to nie interesowało. Udzieliła mi dobrych rad, a także umówiła na spotkanie ze swoim lekarzem. Jestem jej bardzo wdzięczna ”- przyznała Hilton.

foto: ofigenno.com

Ponadto Paris dodała, że nie było jej łatwo zakończyć proces ekstrakcji dojrzałych jaj. Co więcej, dziewczyna musiała dwukrotnie przejść przez nieprzyjemną procedurę. „Było ciężko, ale było warto” - powiedziała celebrytka.

foto: ofigenno.com

Zauważa też, że nie poradziłaby sobie bez wsparcia ukochanego. Warto zauważyć, że nazywa ona swojego wybranego, 39-letniego Cartera Reuma, „mężczyzną swoich marzeń”.

„Jest w stu procentach tym, czego potrzebuję. Nieustannie rozmawiamy o zbliżającym się ślubie, wybierając imiona dla naszych przyszłych dzieci. Nie mogę się doczekać kolejnego etapu naszej relacji, aby wreszcie po prostu żyć prawdziwym życiem ”- mówi Hilton.

foto: ofigenno.com

„Kiedy w pobliżu jest osoba, która traktuje cię jak księżniczkę, każda trudność jest do pokonania. Mój sens życia to rodzina i dzieci. Po prostu muszę tego doświadczyć, ponieważ nigdy wcześniej nie spotkałam odpowiedniej osoby. A teraz go znalazłam” - zapewnia gwiazda.

foto: ofigenno.com

Nawiasem mówiąc, Hilton i Reum poznali się ponad 10 lat temu. Jednak stworzyli związek dopiero w 2019 roku. Chemia między nimi nastąpiła po wspólnym świętowaniu Święta Dziękczynienia. Od tego czasu są nierozłączni.

Główne zdjęcie: ofigenno.com