Każdy ma prawo do własnego sposobu zdobywania popularności. Ale sława pochodzi nie tylko z dobrych uczynków. Niektórzy ludzie są zapamiętani przez negatywne.

Monica Lewinsky pracowała jako stażystka w Białym Domu w 1998 roku.

foto: binokl.cc

Wkrótce okazało się, że ma romans z prezydentem Billem Clintonem. Jak żyje kobieta po wielu latach tej skandalicznej historii?

Romans między Billem i Monicą nie zaczął się od razu. Kobieta mówi, że związek zaczął się po zakończeniu stażu. Wtedy zaproponowano jej stanowisko w Pentagonie.

foto: binokl.cc

Ale Clinton zaprosił ją do Białego Domu, a ona mu nie odmówiła. Ponadto ich spotkania czasami odbywały się nawet w słynnym owalnym gabinecie. Nawiasem mówiąc, Monica opowiedziała o swojej powieści tylko swojej najlepszej przyjaciółce Lindzie Tripp. Rozmowy telefoniczne z tą panią były nagrywane, a następnie wykorzystywane jako dowód przeciwko prezydentowi.

foto: binokl.cc

Krążyły pogłoski, że zamieszani wokół Moniki było zorganizowany wyłącznie przeciwko Billowi w interesie służb specjalnych. A Lewinsky tylko udawał, że jest niewinna.

foto: binokl.cc

Ale jest jasne, że szczegóły tych relacji stały się znane absolutnie każdemu. Przedstawione argumenty są gruntowne i wiarygodne. Chociaż Bill Clinton wcześniej próbował reanimować się w oczach swojej żony, ale fakty były przeciwko niemu. Ostatecznie przyznał się do tego związku. Po tym wszystkim oskarżenia o wszystkie grzechy spadły na prezydenta, ale był w stanie utrzymać urząd do końca swojej kadencji. Hilary też go nie opuściła.

foto: binokl.cc

Monica również cierpiała z powodu publicznego oburzenia. Była obrażana, prześladowana.. Media nie zastanawiały się nad opisaniem jej niemoralnego zachowania. Nikt nie chciał zrozumieć, dlaczego dziewczyna weszłą w relację z prezydentem. Ale, podobnie jak wiele innych skandali, ten również stopniowo znikał z pamięci. Bill opuścił swoje stanowisko, więc zapomnieli o nim i jego kochance.

foto: binokl.cc

W tej chwili Lewinsky ma 46 lat. Chociaż w Ameryce zna ją wiele osób, sama kobieta nie widzi w tej starej historii nic dobrego. W polityce nie była już szanowana, nie była już w stanie pracować w tej dziedzinie. Tylko najbardziej leniwy nie żartował z niej. Wszystkie gazety wspominały jej imię. W rezultacie Monica spróbowała zarobić trochę pieniędzy dzięki swojemu związkowi z Clinton, dlatego napisała autobiografię. Sprzedaż była całkiem dobra. Była kochanka prezydenta próbowała się także przy produkcji toreb damskich, ale wkrótce firma musiała zostać zlikwidowana.

foto: binokl.cc

W 2014 roku Lewinsky przesłała swój własny esej do Vanity Fair. Później chodziła na różne imprezy towarzyskie. W następnym roku wygłosiła wspaniały wykład TED. Monica zdała sobie sprawę, że nie da się potstrzymać, więc postanowiła znaleźć swoje powołanie w kreatywności.

foto: binokl.cc

W 2018 roku Monica pokazała publiczności sztukę teatralną „Devil With the Blue Dress” . Co dziwne, dokładnie ten element garderoby w tym kolorze był dowodem jej romansu z byłym prezydentem. W tej chwili Lewinsky jest znana w Ameryce jako kobieta walcząca o prawa obywateli. Stale uczestniczy w tego typu wydarzeniach.

foto: binokl.cc

Mówi również, że ze względu na fakt, że prawda o jej związku z Billem wyszła na jaw, była zmuszona po prostu zamknąć się we własnym domu na długi czas. Nigdy nie była w stanie znaleźć mężczyzny, urodzić dzieci. Być może powodem tego był ten skandal.

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc