Jaki jest jej sekret?

Susana Vieira zagrała w kilkudziesięciu brazylijskich serialach telewizyjnych, w tym w „The New Victim”, „Evil Angel”, „Po prostu miłość” i innych. Cudowna dama z perfekcyjnym bobem, pełnymi ustami i podkreślonym eleganckim stylem podbiła serca publiczności.

foto: google

Nawiasem mówiąc, pod czas kręcenia „Mulheres de Areia” Susana nie była już taka młoda. Serial został wydana w 1993 roku, kiedy aktorka miała ponad 50 lat. Trzeba przyznać, że ten fakt w żaden sposób nie wpłyną na charyzmę i urok brazylijskiej divy. Jej wizerunek pod koniec lat 90., kiedy telenowela trafiła do krajowej dystrybucji, był aktywnie kopiowany przez miliony kobiet. Później Susana umocniła swój status ikony stylu, grając luksusową złodziejkę w serialu „Po prostu miłość” (1998).

foto: google

Nadal możemy brać przykład z Susany, jak wyglądać olśniewająco. W wieku 78 lat wygląda, jakby wczoraj zagrała w „Mulheres de Areia”. Aktorka może założyć bardzo odkryte stroje i na brazylijskich karnawałach z łatwością demonstruje sylwetkę w uwodzicielskich body. Mówiąc o sekretach młodości, Vieira zwraca uwagę na dwie kwestie: pracę i miłość. Obu z pasją oddaje się. Aktorka nadal aktywnie gra w filmach. Jej ostatnim dziełem filmowym jest telenowela „Dark Days” (2017).

foto: google

Jeśli chodzi o miłość, życiu Susany jest burzliwe. Była trzykrotnie mężatką. Najbardziej skandaliczne było ostatnie małżeństwo aktorki. W 2006 roku Vieira poślubiła policjanta Marcela Silvę, który był od niej o 28 lat młodszy! Ten związek rozpadł się tragicznie. Dwa lata po ślubie Susana dowiedziała się o zdradzie męża. Stało się to jesienią 2008 roku, a zimą znaleziono martwego męża gwiazdy. Oficjalną przyczyną śmierci było przedawkowanie...

foto: google

Teraz Susana jest samotna, ale jest pewna, że prawdziwa miłość wciąż na nią czeka. Aktorka aktywnie przygotowuje się do spotkania z nią. Aby pozostać w dobrej formie, regularnie chodzi na siłownię i dużo tańczy. Gwiazda jest przekonana, że bycie zbyt chudą nie jest celem samym w sobie, ale zachowanie energii jest bardzo ważne. Właśnie dla tego regularnie bierze udział w karnawałach. 78-letnia Vieira nie waha się defilować ulicami Rio w jaskrawych strojach i bawi się na oczach publiczność.

Główne zdjęcie: google.com