Słynny hiszpański piosenkarz Julio Iglesias już pięć razy został ojcem w ciągu dwudziestu lat od czasu zawarcia małżeństwa z Mirandą Rinsburger. Warto zauważyć, że ten słynny piosenkarz ma jeszcze troje dzieci z pierwszego małżeństwa. Wielodzietny ojciec chroni swoje dzieci przed wszystkimi zagrożeniami, pochodzącymi ze strony publiczności, więc niewiele osób wie, że oprócz syna, popularny piosenkarz Enrique Iglesias wychowuje jeszcze siedmioro dzieci.

foto: google

foto: google

Jego bliźniacze córki Victoria i Christina różnią się od siebie. Opinia publiczna miała niewielką liczbę informacji o dziewczynkach, które przez wiele lat pozostawały w cieniu swojego słynnego ojca i brata.

Dziewczyny cieszyły się beztroskim dzieciństwem, bowiem były ukrywane od dziennikarzy, chronione przed kamerami, ale gdy osiągnęły pełnoletność, siostry postanowiły stać się częścią przestrzeni medialnej. Odkąd po raz pierwszy pojawiły się na imprezie towarzyskiej dwa lata temu, wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród fanów, które zdaje się z każdym rokiem tylko rośnie.

foto: google

Teraz córki Iglesiasa mają 19 lat. Naprawdę nie możemy przestać się nimi zachwycać. Po prostu wspaniałe blondynki, które zachwycają publiczność swoim naturalnym pięknem i kobiecością. Oprócz tego, że Christina i Victoria są piękne, to również rodzice zaszczepili w córkach dobre maniery.

foto: google

foto: google

Po tym, jak fani po raz pierwszy zobaczyli piękne córki Julio Iglesiasa, wielu osób zaczęło mówić, że dziewczyny przygotowują się do rozpoczęcia działalności w obszarze mody, podobnie jak jest to w przypadku ich matki, która jest modelką.

foto: google

Wiele osób mówi, że dziewczyny mają przed sobą wspaniałą przyszłość w show biznesie. Niektórzy są również przekonani, że siostry bliźniaczki odniosą sukces, ponieważ mają do tego dobre predyspozycje, a także talenty oraz umiejętności. Dziewczyny już stawiają pierwsze kroki w branży mody, pozując do zdjęć najważniejszych magazynów o modzie.

foto: google

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com